KONYA (İGFA) – Konya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdulkadir Karaduman, Çeltik, Yunak ve Tuzlukçu ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Karaduman, halkın sıcak ilgisiyle karşılaşırken istihdam alanlarının genişletilmesi ve tarım ile hayvancılığın teşvik edilerek geliştirilmesi konularına da değindi.
Karaduman, köylerdeki yaş ortalamasının 60’lara ulaşmasının önüne geçerek köylerdeki insan sayısını korumayı hedeflediğini belirtti. Ayrıca, milli görüş belediyeciliğini yeniden canlandırmayı ve bölgedeki istihdamı artırmayı amaçladığını vurguladı. Bölge halkının Karaduman’a gösterdiği ilginin yanı sıra, istihdam ve tarım-hayvancılık alanlarındaki teşviklerle ilgili planları da dikkat çekiciydi.
GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.