Ekonomi

Enterprise’ın ZUBİZU üyelerine indirim fırsatlarını kaçırmayın

ZUBİZU üyeleri, dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise’ta çok özel fırsatlardan yararlanıyor. Yıl sonuna kadar Enterprise’ın tüm araç gruplarında geçerli %30 indirim fırsatı ZUBİZU üyelerini bekliyor.

ZUBİZU, rahatça seyahat edebilmeleri için üyelerine Enterprise iş birliği ile çok özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. ZUBİZU üyeleri, 31 Aralık’a kadar dünyanın en büyük araç kiralama şirketleri arasında yer alan Enterprise’tan araç kiraladıklarında %30 indirim fırsatından yararlanabilecek. Liste fiyatı üzerinden uygulanacak indirim kampanyası, online rezervasyon yapılması koşuluyla tüm ofislerde geçerli.

İndirimden yararlanmak için enterprise.com.tr’de araç kiralama sayfasında ilgili alana ZUBİZU QR kodu ve cep telefonu numarasının girilmesi yeterli. Enterprise filo imkanları dahilinde hizmet verilecek kampanyaya katılım hakkı sınırsız olup, tek seferde maksimum 28 günlük kiralama yapılabilecek.

Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması olan ZUBİZU, 4 milyon üyesine 20 farklı sektörden 500’den fazla markada çok özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Hayatımıza girdiği 2016 yılından bu yana 1 milyondan fazla kişi ZUBİZU’nun özel fırsatlarıyla tatil ve seyahatlerini planladı.

Enterprise ve diğer pek çok kampanyayla ilgili detaylı bilgilere ZUBİZU mobil uygulamasından ulaşılabilir. 

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu