Ekonomi

HUB Girişim’den devir ve temlik alma kararı

HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş, bağlı ortaklığı STRS Teknoloji Yatırım A.Ş’nin iştiraki Paymes ile yaptığı sermayeye dönüştürülebilir finansman sözleşmesinin devir ve temlikine ilişkin bildirim yaptı.

Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada, ”Şirketimiz iştiraklerinden Paymes Elektronik Ticaret ve Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi’nin (Paymes), bağlı ortaklığımız STRS Teknoloji Yatırım A.Ş (STRS) tarafından sermayeye dönüştürülebilir borç yöntemi ile finansmanına ilişkin, STRS ve Paymes arasındaki 18.11.2020 tarihli 25.000 ABD Doları bedelli sermayeye dönüştürülebilir finansman sözleşmesinin şirketimizce devir ve temlik alınmasına karar verilmiş olup, STRS’ye işbu devir temlik işlemi karşılığında imza tarihinden itibaren 2 ay içinde 301.965 TL ödenecektir.” ifadesi kullanıldı.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu