Gündem

7 24 Lastik

7 24 Lastik

Araçların yolda kalmaları durumunda, profesyonel yol yardım firmalarından destek almaları gerekiyor. Firma, bu alanda hızlı ve güvenilir hizmet sunmasıyla, önemli eksikliği gideriyor ve birçok kişinin tercihi oluyor.

Firma, İstanbul’un birçok noktasına 7 24 lastik yardım hizmeti sunuyor. Uzman personeller, talep edildikleri yere çok kısa sürede ulaşıyor ve arızayı çabucak tamir ediyorlar.

Mobil Lastikçi

Firmayı sektörde öne çıkaran en önemli unsur, mobil lastikçi ekiplerle hizmet sunabilme kapasitesidir. İstanbul’un herhangi bir yerinde yolda kalan kişi, hemen firmayla iletişim kurarak, firmadan destek talebinde bulunabiliyor.

Firma, gelen bu talebe hemen yanıt veriyor ve söz konusu lokasyona ulaşarak, lastik tamirini gerçekleştiriyor. Güler yüzlü, kaliteli ve hızlı hizmet firmayı öne çıkarıyor.

İstanbul Yol Yardım Hizmeti

İstanbul’un tüm ilçeleri için firmadan, 7/24 hizmet alınabiliyor.

  • Bağcılar
  • Bahçelievler
  • Sancaktepe
  • Pendik
  • Arnavutköy
  • Avcılar
  • Tuzla
  • Kartal

Bunların da aralarında bulunduğu İstanbul ilçelerinin tamamı için firmadan destek alınabiliyor. Firma, seyyar lastikçi ekibi sayesinde, gece gündüz, hafta içi veya hafta sonu müşterinin bulunduğu yere hızlıca ulaşabiliyor. Avrupa Yakasında yolda kalanların çözüm ortağı olan firma, aynı zamanda Anadolu Yakasında da yolda kalanlara çözüm oluyor.

7/24 Lastikçi

Arabaların lastiğinin patlaması ve yedek lastiğinin olmaması durumunda, sürücü çok zor anlar yaşayabilir. Firma, bu türden zor anlar yaşayanların 7 24 lastikçi yanınızda… Firmanın bünyesinde, profesyonel personeller görev yapıyor. Personeller, lastik tamiri konusunda uzman olmalarından dolayı, işlemi çok kısa sürede tamamlıyorlar. Firmanın personeli, güvenli bir şekilde lastik tamiri yapıyor ve sürücünün yoluna devam etmesini sağlıyor.

Ekonomik Lastikçi Hizmeti

Firma, kaliteli hizmetiyle pek çok kişinin güvenini kazanmayı başarmış durumdadır. Uzman personelleriyle 7/24 seyyar lastikçi hizmeti sunan firma ayrıca fiyatlarıyla beğeni topluyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkan firma, ekonomik fiyatlarıyla da beğeniliyor. Firmanın web sitesinde yer alan telefon numaralarını arayan müşteri, talep oluşturabiliyor.

Firmanın seyyar ekibi kısa sürede müşteriye ulaşıyor tamiri de çok kısa sürede içinde tamamlıyor. Firma, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetiyle uzun zamandan beri yolda kalanların yanında oluyor ve buna devam ediyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu