Gündem

Başkan Vergili: “Ülkeyi yönetemeyenler gidecek, biz geleceğiz!”

Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Erhan Vergili, altı muhalefet partisi genel başkanlarının dün bir araya gelmesiyle ilgili değerlendirmede bulundu.

İktidarın eleştirilerinin mantık dışı olduğunu belirten Vergili, “Gelecek varsa her yerde umut vardır” dedi.
Türkiye’de kriz olduğunu belirten Başkan Erhan Vergili, “Altı muhalefet partisinin genel başkanı dün akşam üçüncü kez bir araya geldi. Toplantıda ‘Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem’ mutabakat metnine imza atıldı. 29 Mayıs’ta dördüncü kez buluşulacak, o da Gelecek Partisi’nde yapılacak. Bizler halkın ne durumda olduğunu çok iyi biliyoruz. İnsanların sebze dahi alamadığını, çöpten ekmek topladığını, çocuğuna süt bile veremediğini çok iyi biliyoruz. İktidar her ne kadar ekonomik kriz yok dese de krizi iliklerimize kadar yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.
“Refahı, adaleti bu ülkeye bizler getireceğiz”

Yaklaşan seçimlerin Türkiye’nin miladı olduğunu belirten Vergili, “Altılı masayı eleştirse de biz doğru yolda olduğumuzu biliyoruz. Halkı görmezden gelse de biz halkı çok iyi görüyoruz, duyuyoruz. Çünkü biz halkla iç içeyiz. Fakat kimse umudunu kaybetmesin. Yaklaşan seçimler var. İşte o seçimde kötü yönetim gidecek. Bizler geleceğiz. Türkiye’yi yeniden inşa edeceğiz, yeniden refahı, adaleti bu ülkeye bizler getireceğiz” şeklinde konuştu.
Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu