Gündem

Bornova Bosch Servisi

Beyaz eşyada yaşanan sorunlarda duruma müdahale etmeden doğrudan servis çağırmak zararın büyütülmemesi noktasında oldukça önemlidir. teknik servisleri değerlendirirken iki şekilde ele alabiliriz. Bunlardan birincisi yetkili servisler diğeri ise yetkili olmayan servislerdir. Bu iki servis modelinin arasındaki en büyük fark ücret noktasında olacaktır. Ancak yetkili olmayan servisleri seçerken de yine dikkat etmek gerekir. Çünkü yapılan tamirin aynı zamanda garanti kapsamında olması gerekir.

Balçova Bosch servisi bu konuda müşterilerine parça ve işçilik garantisi sağlar. yani değişimi yapılan, tamiri gerçekleştirilen her işlem için garanti verilir. Teknik servis seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli husus donanım ve tecrübedir. Buca Bosch servisi yıllardır bu alanda hizmet verdiğinden dolayı ne yapması ve hangi arızanın nasıl çözülmesi gerektiğini çok iyi bilir.

Bornova Teknik Servis

 

Bornova Bosch servisi tamir işlemlerini aynı gün içerisinde ve yerinde gerçekleştirecektir. Tamir işlemine başlamadan önce sorunun tespit edilmesi ve tamir işlemi sonrasında da sorunun çözülmüş olmasının garantisinin alınması gerekir. Eğer teknik servis değişimi yaptık ya da tamiri gerçekleştirdikten sonra tekrardan sorun aynı şekilde devam ederse ya da hiç çözülmezse bu durumda ödenecek paranın da çöpe atılacağı anlamını taşıyacağından dikkatli hareket etmekte fayda vardır. Teknik servisimiz tüm işlemlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve ona göre hareket ederek çözüm geliştirmeyi öncelik olarak kabul eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı