Gündem

Enyakinis.com

Enyakinis.com, Türkiye’nin işgücü ve istihdamına destek amaçlı kurulmuş ücretsiz iş arama motoru ve online seri ilan sitesidir. İş veren firmaların iş ilanlarını ücretsiz hızlı şekilde geniş kitlelere duyurduğu, İş arayan ziyaretçilerimizin hiçbir kayıt oluşturmadan iş veren firmalar ile buluştuğu tamamen ücretsiz bir platformdur.

Enyakinis.com, Alt yapı ve misyonu itibari ile firma ve ziyaretçi gizliliğini garanti edip yanlızca istihdam köprüsü vazifesi görmektedir.

Enyakinis.com, İş veren ziyaretçilerimizi ilan takip kodu karmaşasından uzaktutar! İş veren ziyaretçilerimiz kolay şekil de ücretsiz üye olur, İlanlarını kolayca günceller, siler sağlıklı bir şekilde takip eder.

Enyakinis.com, İş arayan ziyaretçilerimize kendilerine En Yakın İş’i bulmalarını garanti eder!

En Yakın İş, 2021 yılı Mart ayında geliştirilmeye başlanmış, Türkiye’deki kanunlara uygun bir seri iş ilanı sitesidir. Yenilikçi teknolojileri ve gelişmiş yazılımları ile hem işverenlere hem de iş arayanlara hizmet etmektedir.

 

Enyakinis.com – En Yakın İş Hangi Şehirlerde Hizmet Vermektedir?

 

En Yakın İş bir online platformdur. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde ve KKTC şehirlerine yönelik hizmet vermektedir. Yaptığımız planlamalar ile yakın zamanda Azerbaycan ve Türkmenistan iş ilanlarını da sistemimize kabul etmeye başlayacağız.

 

Enyakinis.com – En Yakın İş Hangi Kategorilerde Hizmet Vermektedir?

 

En Yakın İş platformu olarak çeşitli iş kolları için kategoriler oluşturmuş bulunmaktayız.

Başta Özel Güvenlik iş ilanları olmak üzere; hizmet, müşteri temsilcisi, sağlık, lojistik, sekreter gibi birçok kategorilerimiz bulunmaktadır. Ana sayfamıza giderek diğer tüm kategorilerimizi inceleyebilirsiniz. Eğer size uygun bir kategori bulamazsanız bize iletişim sayfamızdan veya [email protected] üzerinden ulaşarak kategori önerinizi iletebilirsiniz.

 

Neden Enyakinis.com – En Yakın İş Üzerinden İş İlanı Vermeliyim ?

 

Enyakinis.com Türkiye’de olan eksikleri inceleyerek yeni ve güçlü bir altyapı ile hayata geçirilmiş bir projedir. En Yakın İş üzerinden birçok şirket için aynı anda ilanlarınızı oluşturabilir ve tek panelden yönetebilirsiniz. En Yakın İş, müşteri memnuniyetini önceliğine almış bir platformdur. En Yakın İş üzerinden ücretsiz olarak 100 adet ilanınızı 30 gün ilan süresi ile sitemizde yayınlayabilirsiniz. Sitemizde yayınlanan ilanlar daha geniş kitlelere farklı entegrasyonlar ile ulaştırılmaktadır. En Yakın İş, işverenlerin daha hızlı eleman bulabilmeleri ve iş arayanların hızlıca işe yerleşmesi için sürekli çalışmaktadır. Ulusal ve uluslararası yaptığımız entegrasyon anlaşmaları sonucu sitemizdeki tüm ilanlar birden çok platformda aynı anda yayına girmektedir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu