Gündem

Geleneksel Ve Eğlenceli Özlemlinaöz

Gelenekler bir toplumu aile yapan, asırdan asıra aktarılan örf ve adetlerdir. Toplumun geleneklerinden soyutlanması ya da geleneklerini terk etmesi o millet için sonun başlangıcıdır. Gelişen teknoloji bu zamana kadar geleneklerin önünde en büyük engel olarak görülmüştür.

Bu görüş her ne kadar bu güne kadar genel kabul görse de Özlem Altınok Öz’ün İnstagram ve Youtube’a katılmasıyla durum değişmiştir. Öz, teknolojinin geleneklerimize saldıran bir canavar olmadığını ve gelecek nesillere geleneklerimizi ulaştırmak için kullanılabileceğini kanıtlamıştır. Peki eğlenceli paylaşımlarına devam eden ve takipçilerini gülmekten kırıp geçiren Özlem Altınok Öz kim?

Özlem Altınok Öz Kimdir?

Özlem Altınok Öz, 1988 yılının kasım ayında Karabük’te dünyaya gözlerini açmıştır. İlk ve ortaöğretimini tamamlamasının ardından Marmara Üniversitesi hemşirelik bölümünü kazanmıştır. Başarılı bir eğitim sürecinin ardından mezun olan Öz, akademik kariyer yapma kararı alarak yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve doktorasına başlamıştır; şu an doktorasının tez dönemindedir.

Nişantaşı, Maltepe ve Üsküdar Üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Şu an ise doğum iznini kullanıyor. Üniversite yıllarında staj esnasında hayatının aşkı Operatör doktor Tayyar Beyle tanışan Öz, kısa zaman sonra evlenmiştir. Özlem Altınok Öz şu an iki çocuk annesi. Lina ve Ela isimli kızları ile eğlenceli içerikleri hazırlayarak takipçileri ile paylaşmaya devam eden başarılı influencer geniş bir hayran kitlesine sahip.

Özlem Altınok Öz’ün Başarısının Sırrı Ne?

Özlem Altınok Öz üniversite yıllarında İnstagram hesabından yaptığı paylaşımlar sayesinde popülaritesini artırmıştır. Videolarının temelini sevgi, saygı, milli ve manevi değerlerin oluşturması kısa zamanda tanınmasını ve sevilmesini sağlamıştır.

İlk olarak kızı Lina ile çektiği videolarla sevilen Öz daha sonra eşi ve sevdikleriyle çektiği videolarla adından sıklıkla söz ettirir hale geldi.

Harcadığı emeklerin karşılığını alan başarılı influencerin İnstgaram hesabı binlerce yorum ve beğeni alıyor. Youtube üzerinden de takipçileriyle buluşan Öz, takipçilerine bilgilendirici ve eğlence odaklı içerikler üretmeye devam ediyor.

Özlem Altınok Öz’ün üstlendiği diğer bir misyonsa takipçileriyle kaliteli ürünleri uygun fiyatla buluşturmak. Özellikle artan kur farkından dolayı zorlaşan hayat şartları insanların ucuz fiyata ürün bulmasını iyice zorlaştırdı. Özlem Altınok Öz anne çocuk ürünleri başta olmak üzere birçok ürünü takipçileriyle buluşturuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı