Gündem

IQOS YENİ NESİL SİGARA IQOS CİHAZLAR VE HEETS SİGARALAR 

IQOS YENİ NESİL SİGARA IQOS CİHAZLAR VE HEETS SİGARALAR 

 

İqos iluma Pmi şirketi tarafından üretilen yeni nesil tütün buharlaştırıcı cihazlardır. İqos cihazlar heets sigara uyumlu tütün çubukları ile kullanılmaktadır. 

İç hava kalitesini olumsuz etkilemeyen ve sigara dumanının’dan daha az koku üreten nikotin içerikli heets sigarası iqos cihazla beraber buharı dışarı verir.Heets sigarayı kullanmış olduğumuz sigaralardan ayıran belirgin özelliği, kullanılan sigaralarda bulunan ( zifir, nikotin, karbondioksit )zararlı bileşenlerin 3/1 sadece nikotin içermektedir. İqos cihazlar ile ısıtılarak buhar yoluyla’da sizlere sunulduğu için normal sigaraya nazaran %90 daha az zararlıdır. Bu sayede hem size hem de çevrenize daha sağlıklı zararsız bir yaşam sağlar. Bu cihazlar günlük hayatımızda kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmış ve şık tasarımları ile dikkat çeken cihazlardır. 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu