Gündem

İzmir Gündemini Takip Eden Site

İzmir Gündemini Takip Eden Site

Gazete Yenigün İzmir gündemini takip eden gazete sitesi olarak biliniyor. Gündemi oluşturan asayiş haberleri, ekonomi haberleri ve güncel haberleri okuyucuyla buluşturuluyor. Doğru haber anlayışının benimsendiği siteyi takip edenler yöreyi ilgilendiren en doğru haberleri öğrenme fırsatı buluyorlar.

Son Dakika İzmir Haberleri

İzmir’de her geçen dakika haber değeri taşıyan olaylarla karşılaşmak mümkün oluyor. Bu nedenle haberlerin zamanında öğrenilmesi gerekiyor. Bunun farkında olan Yenigün Gazetesi son dakika İzmir haberlerini paylaşıyor. Bu haberler sitede bulunan İzmir haberleri başlığında veya giriş sayfasında görülebiliyor. Böylece siteye giren kişiler ilk olarak son dakika gelişmelerini öğrenmiş oluyorlar.

7-24 Takip Edilebilecek Haberler

Gazete web sitesi 7-24 haber okuyucuları için aktif olarak çalışıyor. Böylelikle insanlar istedikleri saat diliminde siteye girerek istedikleri haberleri okuyabiliyorlar. Şehirdeki asayiş haberlerine ilgi duyan kişiler Asayiş kategorisinden haber başlıklarını seçip açarak okuyabiliyorlar.

Asayiş kategorisinde İzmir cinayet haberleri, kaza haberleri, uyuşturucu operasyonu haberleri, şiddet haberleri ve hırsızlık haberleri yayınlanıyor. Ayrıca bu bölüm İzmir dışında kalan şehirlerde de benzer asayiş haberlerinin okuyucuyla paylaşıldığı bölüm oluyor. Böylelikle okuyucular ülke genelindeki asayişin nasıl sağlandığını ve gelişmelerini öğrenebiliyorlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu