Gündem

İzmit’in minik öğrencileri İZGİM’i ziyaret etti

İzmit Belediyesi Kadın Girişimciler Merkezi(İZGİM) Çocuk Kütüphanesi ve Oyun Alanı, Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu 2. sınıf öğrencilerini ve öğretmenlerini ağırladı. Öğrenciler burada, strateji oyunları oynayarak keyifli zaman geçirdiler.

Haber Giriş Tarihi: 14.10.2022 15:32

Haber Güncellenme Tarihi: 14.10.2022 15:32

KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren İZGİM Kadın Girişimciler Merkezi, eğitim öğretim yılı başlamasıyla birlikte minik ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Son olarak Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu 2. sınıf öğrencilerinden oluşan 26 kişilik grup, çocuk kütüphanesindeki kitapları inceledi ve kendi kitap ayraçlarını yapma fırsatı yakaladı.

Ardından öğrenciler, akıl ve zeka oyunları atölyesinde öğrencilerin gelişimini destekleyecek farklı becerileri içerisinde barındıran strateji oyunları oynayarak keyifli zaman geçirdiler. Ziyaretleri sonunda katılım sertifikası ve onlara özel hazırlanan hediyeleri alan minikler, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e memnuniyetlerini ve teşekkürlerini ileterek İzmit Belediyesinin servisi ile okullarına geri döndüler.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu