Gündem

Karşıyaka Teknik Servis Hizmeti

Teknik servisimiz beyaz eşya tamiri konusunda yılların tecrübesine dayalı olarak profesyonel hizmet sağlamaktadır. Güvenilir beyaz eşya tamiri ihtiyacınız olması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karşıyaka Ariston servisi olarak yaptığımız tüm teknik servis işlemleri garantimiz kapsamındadır. Onarımını yaptığımız hizmetle ilgili yaşadığınız sorunda parça garantisi bulunmaktadır. Çiğli Hotpoint servisi hizmeti de sağlamaktayız. Beyaz eşyanızın arızalanması sorunun tespiti ve çözümü konusunda deneyim gerektirir. Firma olarak yedek parça kullanımında orijinalliğe önem veririz, bunun için bozulan parçanın yerine yenisi orijinal olarak takılır.

Menemen Teknik Servisi

 

Menemen Ariston servisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknik servisimizle yaptığınız görüşme sonrasında müşteri hizmetlerimiz size gerekli bilgileri sağlayarak saha ekibini hemen adresinize yönlendirecektir. Beyaz eşyaların ev içerisindeki konfor açısından önemli olduğunu biliyoruz ve yaşadığınız mağduriyetin bir an önce çözülmesi içinde elimizden gelenin en hızlısını yapmaya çalışıyoruz.

Adres bilgilerinizi vermeniz sonrasında ekiplerimiz adresinize gelerek arızanın tespitini hızlı bir şekilde yapacak ve buna göre fiyat bilgisini çıkaracaktır. Piyasanın en uygun fiyatını alacağınız teknik servisimizle ilgili hiçbir problem yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Amacımız mağduriyetinizin hızlı bir şekilde giderilmesini sağlamak ve tekrardan konforlu yaşam alanına dönmenizi sağlamaktır. Teknik servis seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli husus kullanılan parçaların orijinalliğidir, ileride daha büyük sıkıntılar yaşamamanız için mutlaka aynı markanın takılması gereklidir. Bu sayede makinenin ömrünü kısaltmanın önüne geçersiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı