Gündem

Kocaeli İzmit’te Alikahya’da asfalt çalışmaları

Kocaeli İzmit’te zamanla deforme olan yollarda üst yapı çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Alikahya bölgesindeki asfalt yama çalışmalarına hafta sonunda da devam etti.

KOCAELİ (İGFA) – Kentin dört bir yanında yol bakım işlemleriyle vatandaşlara konforlu yollar sunan İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Alikahya bölgesinde deforme olan yollarda da yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Fatih Mahallesi Baldıran Sokak ve Taşköprü Caddesi’nde asfalt yama çalışmasını tamamlayarak vatandaşların kullanımına sunan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bölgedeki çalışmalarını hafta sonunda da sürdürdü.

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri hafta sonunda Fatih Mahallesi Narçiçeği Sokak’ta asfalt yama çalışması yaptı.

Ekipler, sokaktaki deforme olan kısımları 120 ton asfalt kullanarak yeniledi. İzmit Belediyesi, Alikahya yollarına konfor katmak adına bölgedeki asfalt yenileme çalışmalarına devam edecek.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu