Gündem

Kütahya’da talepler yerine geliyor –

Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Mahallesi ile Çevreyolu arasında büyük bir alanı kaplayan bölgede çalışma başlattı.

Haber Giriş Tarihi: 17.10.2022 15:44

Haber Güncellenme Tarihi: 17.10.2022 15:44

KÜTAHYA (İGFA) – Kütahya’nın farklı noktalarında çim biçme, peyzaj, temizlik, bakım ve onarım gibi faaliyetlerini aksatmadan sürdüren Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda Cumhuriyet Mahallesi Öncü Sokak ile Çevreyolu yan yol arasında kalan büyük bir bölgede refüj çalışması yapıyor.

Zemin düzeltme ve bordür çalışmalarını tamamlayan ekipler, alanın altyapısının hazırlanması için mesai harcıyor. Altyapı çalışmaları bittikten sonra alan yeşillendirilerek hemşehrilerimizin hizmetine sunulacak.

Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, programa alınan bölgelerde şehrimizin daha temiz ve bakımlı olması için çalışmalarını sürdürecek.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu