Gündem

Lima Logististics

Lima Logistics

Fuar ve etkinlik taşımacılığı, denizyolu, havayolu, demiryolu, karayolu, uluslararası alanda hızlı kurye taşımacılığı ve birçok alanda kaliteli kargo hizmeti verilmektedir. 2013 yılından günümüze kadar verilen hizmetler ile küresel bir kargo firması olabilmek hedeflemektedirler. Ülkenin her yerine ve uluslararası yerlere başarılı bir şekilde gerçekleştirilen kargo taşımacılığı hizmeti ile ithalat ve ihracat sektöründe yeni bir soluk kazandırılmaya çalışılmaktadır. Profesyonel ve deneyimli ekipler ile başarılı çalışmalar yürütülmekte olup, en iyi hizmetin verilmesi için kargo sürecinde, sorunsuz bir şekilde işlemler gerçekleştirilmektedir.

Bozulabilir Kargo Taşımacılığı

Bozulabilir kargo taşımacılığı hizmeti ile verilen hizmetler, profesyonel ve deneyimli ekiplerle gerçekleştirilmektedir. Özellikle uluslararası yerlere gönderilecek olan ve ısı kontrolüne ihtiyaç duyan ürünlerin, başarılı bir şekilde istenilen yerlere zamanında ulaştırılması sağlanmaktadır. Bozulabilir ürünlerin taşımacılığında, soğuk zincir süreci uzman ekipler ile sorunsuz bir şekilde yürütülür.

Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı hizmeti çerçevesinde uluslararası taşımacılıkta, hacimli ve ağır yüklere sahip olan eşyaların, kaliteli bir hizmet anlayışıyla istenilen yerlere gecikme olmayacak şekilde gönderilmesi sağlanır. Bu konuda uzman bir taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır. Proje taşımacılığının planlama ve organizasyon süreçleri, konusunda uzman ve deneyimli ekipler ile başarılı bir şekilde yönetilmektedir.

Fuar Ve Etkinlik Taşımacılığı

Fuar ve etkinlik taşımacılığı hizmeti konusunda gereken özen gösterilmekte olup, başarılı bir şekilde uluslararası alana gönderilecek olan fuar ve etkinlik gönderilerinin ulaştırılması sağlanmaktadır. Fuar ve etkinlik lojistiği çerçevesinde, sürece dâhil olan gümrükleme, depolama, katı ve geçici ihracat, fiziksel dağıtım gibi süreçler, profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Bu taşımacılık için özel olarak üretilen EXPOCASE hizmetinden, iletişime geçilmesi halinde faydalanabilmek mümkün olur.

Express Kurye

Express kurye hizmeti, uzman ve deneyimli ekipler ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Uluslararası yerlere gönderilecek olan dokümanların ve e-ticaret belgelerinin, belirtilen zamanda istenilen yerlere ulaşımı hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Uzman bir express kurye hizmeti verebilmek için, sürekli bir şekilde çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

İntermodal

İntermodal hizmeti çerçevesinde karma taşımacılık konusunda, başarılı ve hızlı bir şekilde hizmetler gerçekleştirilebilmektedir. Bu konuda güvenilir bir kargo hizmeti sağlanarak, uluslararası yerlere gönderilecek olan gönderilerin istenilen yerlere herhangi bir gecikme sorunu yaşamadan ulaşımı sağlanmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu