Gündem

Oscar Cam Ürünleri

Oscar Cam Ürünleri

Oscar Cam Ürünleri Türkiyenin lider cam lavabo üreten fabrikasıdır. Yeni nesil banyo anlayışında cam lavabonun değer kazandırdığı banyolara cam lavabo üretimi yapmaktadır. Oscar cam ürünleri aylık üretim kapasitesinde sınırları zorlayıp Türkiyenin cam lavabo ihtiyacını tek başına karşılamaktadır.

Oscar Cam Ürünleri cam lavabo ve mutfak cam tezgah üretimi yapmaktadır. Cam lavabonun kullanım alanları olarak banyo cam lavabo, kuaför cam lavabo, çift eviyeli cam lavabo renkli ve kumlu cam lavabo üretimi yapmaktadır. Cam lavabonun yanı sıra mutfaklar için temperli cam tezgah üretimi ve temperli cam üretimi de yapmaktadır. İstenilen her ölçüde ve renkte cam lavabo üretimi yapan Oscar Cam Ürünleri Türkiye’nin sektörel olarak lider firmasıdır.

İhracat hacmi olarak dünyanın dört bir yanına cam lavabo ihracatının yanı sıra cam tezgah, mutfak ve banyo camları da ihraç etmektedir. Esnek renk ölçü ve şekiller seçenekleri sayesinde ihtyicaç doğrultusunda cam lavabo üretimi yapabilmektedir. Türkiye’nin önde gelen lider banyo firmalarına da cam lavabo ürün tedarik yapan Oscar Cam Ürünleri olarak markaların ürünlerine değer katmaktadır. Her gün daha fazla büyüme potansiyeli yakalayan cam lavabo sektöründe dünyada da cam lavaboyu temsil etmektedir. Oscar cam ürünleri olarak banyolarda ve banyo dolaplarında tüm dünyanın ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. İstanbul merkezli olan üretim tesisi önümüzde ki yıl için üretim kapasitesini iki katına çıkarmayı hedeflemektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu