Gündem

Otomatik Kapı

Otomatik Kapı İstanbul firmaları arasında en çok tercih edilen üreticilerden biri olmanın haklı gururu içindeyiz. Otomatik kapı, pandemi sonrası hijyen konusunda başarısı nedeniyle çok fazla tercih edilmeye başladı. Elektrik tasarufu ve ısı isolasyonu içinde kullanıcılara büyük avantaj sağladığı unutulmamalıdır.

Otomatik Kapı Çeşitleri

Fotoselli kapı, tek kanatlı yana kayar kapı, çift kanatlı yana kayar kapı, teleskopik kapı, hermetik kapı (ameliyat kapısı) ve yarı teleskopik kapı. Bu kapıların özelliği kapatılacak yerin ölçüsüne ve amacına göre değişiklik gösterir. Dar alanlara teleskopik kapı ya da tek kanatlı yana kayar kapı tercih edilir. Ameliyathane gibi hijyenin ön planda olduğu yerlerde hermetik kapı tercih edilir.

Fotoselli Kapı İstanbul modellerimizde camlar farklılık gösterir. İçerinin görünmesini istemiyorsanız reflekte cam, buzlu cam ya da kumlu cam tercih edebilirsiniz. Darbelere karşı dayanıklı cam tercih ediyorsanız lamine cam ya da kurşungeçirmez cam kullanmalısınız. Temperli cam kırıldığında dağılabilir fakat darbelere karşı dayanıksız sanmayın. Temperli camlar da darbelere karşı kolay kolay kırılmaz. Kırıldığında cam parçacıkları dağıldığı için yaralanmalar olabilir.

Otomatik Kapı fiyatları otomatik kapıda kullanılacak malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca, maalesef kura bağlı olarak da değişim göstermektedir. Fakat otomatik kapı üreticisi olan Bab Door size en uygun fiyatı sunacaktır. Tasarım ekibimiz size en uygun Otomatik Kapı İstanbul modellerimizden birini sunacaktır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz Fotoselli Kapı İstanbul modellerimiz uluslararası fuarlarda görücüye çıkmaktadır. Birçok ülkeye ihracat yapan firmamız sizlere her geçen gün daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır. Kurulduğumuzdan itibaren Ar-Ge ekibimiz güncel teknolojiyi Türkiye’ye getirerek Türk vatandaşlarına kaliteli ve kullanışlı otomatik kapılar üretmektedir.

Otomatik Kapı İstanbul firmaları arasında yüksek adetli siparişleri zamanında teslimi nedeniyle, küçük firmalar aldıkları işlerin bir kısmını yetiştiremediklerinde firmamıza verdiğini bilmenizi isteriz. Yüksek montanlı siparişlerinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Firmamız zamanında teslim ve montaj kalitesi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Yıllardır müşteri isteklerini ön planda tutan tasarım ekibimiz en doğru tasarımı sunmaktadır. Sizler de mutlaka profesyonel ekibimizle tanışmalısınız.  0543 697 12 22 nolu numaramızı arayarak keşif ve tasarım ekibimizden randevu alabilirsiniz…

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu