Gündem

Postegro

Postegro

Instagram uygulamasını kullanıyorsunuz postegro kelimesine aşinasınız demektir. Instagram‘da istediğiniz her kişiyi ekleyemiyor olabilirsiniz eklemediğiniz bu kişilerin profillerini çok merak ediyor olabilirsiniz. Böyle zamanlarda ise postegro üzerinden istediğiniz profile anında ulaşabilirsiniz. İstediğiniz profilin paylaşımlarına ve hikayelerini hemen bakabilirsiniz.

Postegro indirmek çok basittir. Zaman zaman güncellemeleri olmaktadır. Girmekte sorun yaşıyorsunuz postegro lili ve web postegro üzerinden istediğiniz profillerehemen ulaşabilirsiniz. Girdiğiniz profillere hiçbir şekilde bildirim gitmez, profiline baktığınızdan haberi olmaz. Sonuç böyle oluncaistediğiniz kadar bakabilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme

Bazı instagram kullanıcıları hesaplarını herkese açık bir şekilde kullanırken, bazı kullanıcılar hesaplarını gizli tutmaktadır. Gizli hesapların paylaşımları sadece takipçiler tarafından görülebilir. İnsanların takip etmedikleri kapalı hesabın verileri gizli hesap görme yöntemlerini ile görülebilir. Postegro bu yöntemlerin başında gelmektedir. Postegro’ya giriş yapıldığı zaman kullanıcı adı, e-posta adresi ve hesap şifresi mutlaka girilmelidir. Postegro, milyonlarca kullanıcıya sahip olsa da, yeni bir hesap açarak üye olmanız daha mantıklıdır.

Postegro Hangi Özellikleri Sunuyor?

Postegro ile gizli profillerin gönderilerini ve hikayelerini görüntüleyebilirsiniz. Uygulama üzerinden birden çok hesap kullanabilirsiniz ve detaylı bir arama yapabilirsiniz. Görüntülediğiniz hesapları yer imlerine ekleyebilirsiniz. Uygulamanın kendine ait video oynatıcısı bulunmaktadır onu kullanabilirsiniz.

Görüntülediğiniz hikayeleri istediğiniz şekilde kaydedebilirsiniz. Görüntülediğiniz hikaye ve gönderileri cihazınıza kaydedebilirsiniz. Postegro oldukça sade ve basit bir arayüze sahiptir böylelikle herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Postegro uygulamasının sunmuş olduğu belli başlı özellikler bu şekildedir. Bu güzel özellikler birçok insanın yararına olacaktır.

 

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu