Gündem

PROMEK SAVUNMA VE ÖZEL GÜVENLİK A.Ş.

PROMEK SAVUNMA VE ÖZEL GÜVENLİK A.Ş.  müşterilerimizden ve görev alanlarımızdan kazanmış olduğumuz tecrübeleri, teknolojiyi ve yönetim tekniklerini birleştirerek, insan gücüne ve uzmanlığa dayalı hizmet alanlarında; Anayasal ve Yasalarla çizilen sınırlar içerisinde, birey ve toplumun yaşamını, can ve mal varlığını güvenli ve hijyenik ortamlarda devamlılığını sağlanması, globalleşen dünyanın gelişmesinden doğa bilecek zararların önceden ön görülmesi, gerekli olan yeni ürünlerin sisteme entegre edilmesi, modern yaşam alanları oluşumunda, işletmenin verimliliğini optimum seviyeye yükseltmeyi amaçlamaktır.

Bugünün ve geleceğin maliyetlerini yöneterek rekabetçi şirket anlayışımızla, siz müşterilerimizle uzun vadeli süreçlerde, yüksek kaliteli ve etkili bir maliyet yönetimi ile Özel Güvelik alanındaki hizmetlerimizle çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Promek Savunma ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. 10 yılı aşan hizmet süresi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyor. Kurulduğu günden itibaren Özel Güvenlik hizmeti sektöründe uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Devlet Kurumları, Siteler, Fabrikalar, İş merkezleri, Okullar, Sanayi Siteleri, Perakende Mağazaları , Enerji Santralleri, Turizm İşletmeleri, Spor Müsabakaları, Şantiyeler, Lojistik Firmaları ve Sağlık komplekslerinin özel güvenlik hizmetlerini yürütmektedir. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede İstanbul özel güvenlik firmaları sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında müdahale ve gelişen teknolojiyle ilerlemek olmuştur.

İşinde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Promek Güvenlik, İSTANBUL genel merkezli olup, ANKARA, BOLU, ESKİŞEHİR, AFYONKARAHİSAR, KONYA, ANTALYA ve NİĞDE bölge müdürlükleri ile 400 çalışan, 33 kurumsal müşteriye  45 noktada en iyi özel güvenlik firması olarak hizmet vererek büyümeye devam ediyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu