Gündem

Sade Tatil Villa Lapis Ayrıcalığını Sunuyor

Sade Tatil Villa Lapis Ayrıcalığını Sunuyor

Tatil, insanlar için çok önemli bir ihtiyaçtır. Bütün bir yıl çalışan insanlar, yazın dinlenerek, bir sonraki seneye enerji depolamak isterler. Tatil konusunda birçok farklı seçenek vardır. Bazı kişiler için en ideal tatilin adresi tatil köyleri veya beş yıldızlı oteller oluyor. Bazıları içinse en ideal tatil adresi, kiralık villa oluyor.

Sade Tatil, kiralık villa konusunda profesyonel hizmet sunuyor. İnsanlar, kendi ihtiyaçlarına en uygun villayı firmadan kiralıyorlar. Firma, villa lapis konusunda çözümün adresi olduğu gibi, başka birçok villanın kiralanması konusunda da çözüm sunuyor.

Villa Lapis Nerede

Antalya’da Kalkan’da bulunan Villa Lapis, eşsiz güzellikteki Kalkan Koyu’nun hemen yanı başında yer alıyor. Koy, deniz ve ada manzaralı bu mükemmel villa, firmadan kiralanabiliyor. Villa, market, restoran ve denize son derece yakındır. Villayı öne çıkaran en önemli özellik, harika bir manzara sunan lokasyonudur.

Villa Lapis Özellikleri

Villa Lapis, misafirlere kendilerini ayrıcalıklı hissettiren olağanüstü bir yapıdır. Villanın kalitesi, iç ve dış mimarisinde hissediliyor. Villanın genel olarak özelliklerine bakmak gerekirse;

*5 Adet Doğa ve Deniz Manzaralı Yatak Odası

*Havuz Katında Çok Geniş Bir Salon

*Geniş Bir Seyir Terası

*Tam Donanımlı Mutfak

*Geniş ve Havuzu Olan Bahçe

*Çocuk Havuzu

Villa, ailenin tüm fertleri için eşsiz bir konfor sunuyor. İnsanlar, unutulmaz bir tatil için firma üzerinden bu villayı kiralıyorlar. Bunun yanı sıra, firmadan farklı lokasyonlarda ve farklı özelliklerde villalar kiralanabiliyor.

Kiralık Villa Lokasyonları

Kiralık villa sektöründe faaliyet gösteren firma, Antalya ve Muğla’nın en güzel destinasyonlarında birbirinden şık villaları kiralıyor.

*Kalkan

*Kaş

*Patara

*İslamlar

*Fethiye

Müşteri, villaların yerleri konusunda seçim yapabildiği gibi, villa çeşitleri konusunda da seçim yapabiliyor. İnsanlar, doğa içinde, denize yakın, muhafazakar, lüks, standart villalar arasında tercih yapabiliyorlar.

Kiralık Villa Fiyatları

Sade Tatil, Türsab üyesi bir firma olarak, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyor. Yaklaşık 15 seneden beri turizm sektöründe hizmet veren firma, kaliteli hizmetini, en uygun fiyatlarla sunmayı başarıyor. Müşteriler, kendi bütçelerine uyan villaları firmadan bulabiliyorlar. Kaynak: https://www.sadetatil.com/tr/villa-lapis

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı