Gündem

Tarz Arayanların Adresi: Marjinal Stüdyo

Tarz Arayanların Adresi: Marjinal Stüdyo

Günümüzde her tarza uygun pek çok saç modeli bulunmaktadır. Afrika örgüsü ve afro dalgası da bu modeller arasında yer almaktadır. Fakat Afrika örgüsü son derece kullanışlı ve pek çok avantaja sahip olan bir saç modeli olmaktadır. Buna bağlı olarak da pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Afrika’da zorunluluktan ortaya çıkmış olan bu model ülkemizde hem rahat kullanımı hem de marjinal görünümü ile kadınların dikkatini çekmiştir.

Marjinal Stüdyo olarak farklı model talebinde bulunan müşterilerimize Afrika örgüsü ya da afro dalgası öneriyoruz. Özellikle de saçlarını dinlendirmek isteyen kişiler için oldukça uygun bir model. Eğer saç renginizi değiştirmek istiyorsanız ve saçınız hali hazırda bir boya işlemi için hazır değilse Afrika örgüsü ile istediğiniz rengi boya kullanmadan yapabiliyoruz. Bu da pek çok bakımdan avantaj sağlamış oluyor. Diğer bir yandan, saç uzamasında sıkıntı çeken kişiler için de oldukça uygun bir modeldir.

Saç Kesimi Yapmadan Afro Örgü

Saçınıza herhangi bir kesim işlemi yapılmadan Afrika örgüsü yapılabilmektedir. Böylece saçlarınız herhangi bir şekilde zarar görmeden farklı bir modele sahip olabilirsiniz. Kadınların günlük hayatta en çok şikayet ettiği ve büyük bir problem olan yağlanmadan da bu model sayesinde kurtulmuş oluyorsunuz. Modelin görünümü sayesinde herhangi bir yağlanma durumunda saçta gözle görülür bir rahatsızlık olmamaktadır. Bu da Afrika örgüsünün marjinal kadınlar için bir diğer büyük avantajıdır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu