Gündem

Tesettür Takım Elbise

Tesettür Takım Elbise

Tesettür takım elbise modelleri 2021-2022 modasında yerini aldı. Hem yazlık hem de kışlık takımları bulmak mümkün.

Takım elbise denince her ne kadar akla ilk olarak erkek takım elbiseler gelse de bayan takım elbise modelleri de yeni dönemde çokça tercih ediliyor.

Bildiğiniz üzere bir dönem farklı parçalarla kombin yapmak daha çok moda idi. Ancak son dönemde takım kullanmak daha çok ön plana çıkıyor.

Tesettür giyimde de takım elbise modelleri çokça tercih ediliyor. Bu modada hem günlük hem de özel günler için modeller bulmak mümkün.

Tesettür modasında tesettür takım elbiseyi hem ikili hem de üçlü takımlar olarak görüyoruz. İkili takımlarda etek, ceket ya da etek, bluz veya pantolon ceket olarak görüyoruz. Üçlü takımlarda ise bu parçalara yelek veya bluz eşlik edebiliyor.

Öte yandan bir dönem eşarbın da dahil olduğu bu modada artık eşarp kullanılmıyor. Tesettür bayan takım elbise modellerinde günlük takımlarda rahat kesim pantolon ve ceketler ön plana çıkıyor.

Özellikle de yazlık olarak bu tip takımları bu yıl ve önümüzdeki yıl görmeye devam edeceğiz. Bunun dışında özel günler için de şık takımlar bulmak mümkün. Katılacağınız bir davet veya düğün için simli, işlemeli, taşlı veya sade tesettür takım elbise modelleri bulabilirsiniz.

Kış modasında ise daha çok Hırkalı ve yelekli takımların ön plana çıktığını görüyoruz. Hırkalı takımlarda etek veya pantolon ile kombinlenmiş takımlar karşımıza çıkarken, yelekli takımlarda genellikle pantolon görüyoruz.

Bunların dışında tunikli takımlar da yeni dönem modasında yerini alan tesettür giyim takım elbise modelleri arasında. Tunik ile pantolon takımlarının yanı sıra tunik ile etek takımlarını da bulmak mümkün.

Tesettür giyim modasına baktığımızda daha çok özel günlerde takım elbisenin terih edildiğini görüyoruz. Düğün veya nikah gibi özel günlerde farlı tarz ve renklere sahip modelleri bulmak da mümkün.

Renk modasına baktığımızda ise hemen her rengi görüyoruz diyebilirim. Ancak bu sezon daha az desen daha çok renk mantığı ön planda. Çok fazla desenli takımlar yerine tek renk ancak canlı ve baskın renklerden oluşan takımlar göze çarpıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı