Gündem

Türkiye’nin En İyi Kurumsal 6 Jakuzi Şirketi

Türkiye’nin En İyi Kurumsal 6 Jakuzi Şirketi

 

Tekzen kurulduğumuz ilk günden bu yana müşterilerimize kurumsal çalışma anlayışı ile hizmet veriyoruz. Sahip olduğumuz bu kurumsallık ile de müşterilerimizin jakuzi ihtiyaçlarını onlara en uygun olacak şekilde çözüyor ve satış sonrasında da her zaman yanlarında oluyoruz. Kurumsal kimliğimizin önemli bir parçası olan yüksek müşteri memnuniyeti ile müşterilerimizin mağazalarımızdan mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz.

 

Jakuzi

 

Prestij Banyo olarak bizler amatör bir ruhla ancak kurumsal şirket anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz. Müşterilerimiz gerek fiziksel gerekse sanal mağazalarımızdan içeri attıkları ilk adımlarından itibaren jakuzi ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamak için kurumsal kimliğimiz ve sorunlara karşı olan profesyonel yaklaşımlarımız için yanlarında oluyoruz. Müşterilerimizin kendileri için en uygun jakuzi modelini seçme süreçlerinde de sürekli olarak onlara en iyi ve kaliteli bilgilendirme hizmetimizi sunuyoruz.

 

Atlas Jakuzi, Küvet, Compact Sistem, Sauna ve Banyo dolaplarının sektör lideri olma yolunda ve mümkün olan en uygun fiyat ve/veya Türkiye standartlarının üzerinde ve en yüksek kalite ile tüketiciye ulaştırma gayretindedir. Atlas Jakuzi kişisel ya da kurumsal olarak her zevke her bütçesel olarak cevap verebilecek ürün yelpazesini müşterilerinin beğenisine arz etmektedir. Atlas Jakuzi 2010 yılından bu yana son kullanıcı ve/veya tüketiciye çok daha kolay ulaşabilmek için www.atlasjakuzi.com internet sitesi üzerinden kesintisiz satış yaparak müşteri ağını ulusal ve uluslararası genişletmiştir. Jakuzi sektöründe müşterilerimiz adına uygun ödeme koşulları ve güvenilir hizmeti ile anlık ihtiyaçlarına daha kolay elde etmelerini sağlamak adına için 2010 yılında bu zamana profesyonel E-Ticaret sistemine geçiş yapmıştır.

 

Jakuzi Modelleri

 

Jakuzi Dünyası tüm kurumsal hizmetlerimizi jakuzi modelleri üzerine kurmuş olan bir firmayız. Bizi sektörümüzün önde gelen markalarından biri haline getiren en büyük özelliğimiz de tam olarak bu olmaktadır. Müşterilerimize en iyi olduğumuz işte yani jakuziler hakkında hizmet sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin en doğru ve en kaliteli jakuzileri seçmelerini sağlıyoruz.

 

Yapies Banyo sağladığımız tüm hizmetlerimizde kurumsal iş anlayışımız ile çalışıyor ve her zaman için müşterilerimize öncelik veriyoruz. Müşterilerimizin bizlerden talep ettikleri tüm istekleri tam olarak onları istedikleri gibi gerçekleşmesi için en uygun ve göz alıcı jakuzi modellerimiz ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Kurumsal çalışma anlayışımız ile müşterilerimizin hiçbir zaman ve hiçbir koşulda yalnız kalmalarına izin vermiyor, onların tüm jakuzi seçme ve kullanma aşamalarında yanlarında oluyoruz.

 

Jakuzi Fiyatları

 

Yapi Manya sektörümüzün en köklü firmalarının başında gelmemizden dolayı kurumsal kimliğimizi tam olarak oturtmuş ve bu kimlik doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam eden bir firmayız. Sahip olduğumuz bu kurumsallık sayesinde de müşterilerimize en iyi ve en kalite hizmeti götürüyor ve her zaman onların yanında oluyoruz. Müşterilerimize sağladığımız bu kurumsal hizmetlerimizin yanı sıra jakuzi fiyatları konusunda da geniş bir seçme özgürlüğü sunuyoruz.

 

Kaynak: Jakuzi Nedir?

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu