Gündem

Uykusuna Düşkün Olanların Tercih Ettiği Akıllı Yataklar Popüler Oldu 

Akıllı yatak dünya çapında adını duyuran mobilya sistemlerindendir. Neredeyse ihtiyaç haline gelen akıllı yatakları uykusuna düşkün olan kişiler sıklıkla tercih ermektedir. Özellikle son 11 yılda Türkiye içerisinde neredeyse herkeste bulunan akıllı yatak mobilya modelleri fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra rahatlığıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Alan darlığı çeken yatak odalarında büyük bir avantaj sunan akıllı yataklar sadece yetişkinler için değil çocuklar içinde uygun bir mobilya sistemidir. Hem çalışma masası hem de yatak olarak kullanılan bu sistem mekana ferah bir görüntü sağlamaktadır. Şık tasarıma sahip olan çalışma masası bölümünde ders çalışmak keyifli bir hal alıyor. Dinlenmek için doğru bir alan olan yatak kısımı ise oldukça konforludur. Estetik, fonksiyonel, ferahlık ve ekonomi yönünden avantajlı olan akıllı yataklar son dönemlerin en popüler mobilyalarından olmuştur.

İnegöl Mobilyanın Ucuz Köşe Takımları Dikkatleri Çekiyor

Uygun rakamlı fiyatlara sahip olan ve Bursa’nın önemli ilçesinde yer alan İnegöl mobilya mağazalarının sunduğu ucuz köşe takımları yeni ev dizecek olanları veya eşyalarını yenilecek kişilerin dikkatini çekmektedir. Dinlenmek ve misafirleri ağırlamak için doğru seçenek olan köşe takımları genellikle l görünümüne sahiptirler.

Evde çok yer kaplamaması ve modern tasarımıyla pratik bir kullanım sunan köşe takımları hemen, hemen her evde bulunmaktadır. Evlerin yanı sıra ofis, dükkân ve bahçelerde de sıklıkla kullanılan köşe koltukları 2021 yılına damgasını vurmayı başarmıştır. Desenli ve desensiz kumaşlara sahip olan köşe takımları her tarza hitap etmektedir. Açılabilir köşe takımları ise kişilere yer açısından büyük bir avantaj sunmaktadır. Özellikle yatak haline gelen köşe takımları dar ve misafiri çok olan ev sahipleri için önemli bir yer almaya devam etmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu