Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Edinilen bilgiye göre, Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri FETÖ ile ilgili yapılan çalışmalarda Havsa ilçesinde ikamet eden E.O, H.O ve V.A isimli şahısların örgütün faaliyetlerine katıldığı bilgisine ulaştı.
Ekipler, düzenledikleri operasyonda şüphelileri gözaltına aldı.
Şüphelilerin, FETÖ’nün gizli haberleşme programı ByLock’u kullandıkları, örgütsel toplantılara katıldıkları ve örgüte finansal destek sağladıkları tespit edildi.
Şüpheliler, jandarmadaki işlemlerin sonrasında adli makamlara sevk edildi.
GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.