Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Edirne İl Jandarma Komutanlığı, sorumluluk bölgesi içerisinde hırsızlık olaylarının önlenmesine yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, Keşan ilçesinde bir vatandaşa ait tohum çıkarma makinesinin çalınması üzerine JASAT ve Asayiş timleri harekete geçti.
Yapılan araştırma ve soruşturma sonucunda, tohum çıkarma makinesini Keşan ilçesinde ikamet eden 2 şüphelinin çalarak Havsa ilçesinde ikamet eden şahıslara sattıkları tespit edildi.
Şüpheli şahıslar, jandarma ekiplerince gözaltına alındı.
Olayla ilgili olarak yapılan tahkikat neticesinde tohum çıkarma makinesi sahibine teslim edildi.
GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.