MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü küresel ısınma ve iklim değişikliğine bağlı olarak meydana gelebilecek taşkın risklerine karşı önlem almak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda il genelinde dere temizliklerine ağırlık veren Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri Kula ilçesine bağlı Gökçeören mahallesinde temizlik çalışması gerçekleştirdi. Ekipler, çeşitli nedenlerle derede biriken zararlı maddeleri topladı, düzenli akışı sağladı. Çevre sakinleri de çalışmalardan dolayı MASKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür etti.
GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.