Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, CHP Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette Sevgililer Günü’nü kutlayan ve karanfil dağıtan Özcan, 31 Mart seçimlerinde de gençlerin desteğini beklediğini belirtti.
Gençler Özcan’a büyük ilgi ve sevgi göstererek kendilerini böyle günde unutmadıkları için teşekkür ederek destek vereceklerini belirtti.
Özcan esnafı da ziyaret ederek hayırlı işler dileyerek seçimde destek istedi.
GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.