Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Baki Coşkun, “İlçemizin eksikleri saymakla bitmez. Bu eksiklerden biri sosyal tesisler meselesidir. Biz belediye yönetimini aldığımızda doğa ile iç içe sosyal tesisler ve MG kafeteryalar açacağız. Bu tesislerimizde ev hanımlarının yaptığı yöresel ürünlerimizi uygun fiyattan satarak kadınlarımızın ev ekonomisine katkı sunmalarına yardımcı olacağız.” dedi.
Coşkun, “Bizde çalışma da proje de bitmez. Bir diğer projemizle Melikgazi ilçemizdeki ilkokul öğrencilerimize sağlıklı büyümelerine katkı sağlayacak beslenme çantaları sunarak annelerimizi her sabah beslenme çantası hazırlığı yükünden kurtaracağız. Yavrularımızın gelişimi için önemli olan besinleri içeren bu özel çantalar onların gün boyu enerjik ve sağlıklı olmalarını sağlayacak.” açıklamasında bulundu.
Saadet Partisi’nin bu yeni projeleri, ilçenin sosyal ve ekonomik kalkınmasına önemli katkılar sunmayı hedefliyor.
GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.