Sağlık

İmplant Merkezi Sağlık Turizmi Kapsamında Hasta Kabulüne Başladı

Modern İmplant Tedavi Merkezi

İstanbul İmplant Merkezi, modern teknolojik altyapısı ve uzman kadrosuyla uluslararası sağlık turizmi kapsamında Bakırköy’deki yerleşkesinde hasta kabulüne başladı. Fransa, Almanya, İngiltere, Hollanda ve Belçika’dan gelen yabancı sağlık turisti hastalarına en kaliteli hizmeti uzman kadrosuyla vermek için kolları sıvayan İstanbul İmplant Merkezi bu kapsamda gelen hastalara ücretsiz konaklama ve transfer imkanı sunuyor. İstanbul İmplant Merkezi hastaların talebi doğrultusunda Türkiye’nin turistik bölgelerinde faaliyet gösteren turistik işletmelerle temasa geçmelerini sağlıyor.

Zigomatik İmplant Tedavisi ile Zor Vakalarda Yüksek Başarı

Özellikle üst çene kemiği eriyen hastalarda diş kaybı problemlerinin üstesinden gelmek için, zigomatik implant cerrahisi uygulanmaktadır. Hassas bir cerrahi ameliyat gerektiren Zigomatik İmplant Tedavisi ile bir çok insan tekrardan yemek yeme konforuna kavuşmaktadır. Bu alanda Türkiye’nin sayılı doktorlarını bünyesinde barındıran İstanbul İmplant Merkezi, dünya genelinden gelen hastalara umut olmaktadır.

All on four Dental Implant

Alt ya da üst çene çoklu diş kayıplarında en çok istifade edilen implant tedavisi olan All on Four Dental Implant ile hastalar özlem duydukları ağız sağlığına kavuşuyorlar. Özellikle kanal tedavisi ile kurtarılamayan, çekilen dişler sonucu bozulan ve geri döndürülemeyecek şekilde hasar görmüş ağız yapılarında dental implant tedavisi kesin çözüm olarak görülmektedir.

İstanbul İmplant Merkezi yetkilileri İsviçre, Almanya ve Güney Kore menşeili dental implant ürünleri kullanıldığını ve bu sayede global ölçekte gelen hastalara dünya standartlarına hizmet verdiklerini aktardı.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu