Sponsorlu Bağlantılar

24 Saat Açık Veteriner

24 Saat Açık Veteriner

Şirinvet Kliniği, 24 saat açık veteriner olarak en acil durumlarınızda yardımınıza koşuyor. Sevimli dostlarınıza yönelik her türlü sağlık sorununu ortadan kaldırmaya çalışıyor. Nöbetçi veteriner arayan herkes gönül rahatlığıyla klinikle iletişim kurabilirler. Hayvanlarınızla ilgili birçok soruna çözüm üreterek en kısa sürede onların sağlıklarına kavuşmasını sağlıyorlar.

Egzotik hayvan besleyen kişiler içinde çeşitli hizmetler icra ediyorlar. Egzotik hayvanlarınızın en kısa sürede sağlığına kavuşması adına kaliteli çalışmalar sürdürüyorlar. Bünyesinde bulunan uzman hekimler sayesinde egzotik hayvanların sağlık problemlerini çözüme ulaştırıyorlar.

Nöbetçi Veteriner İstanbul

İstanbul’da nöbetçi veteriner arayan herkes klinik ile iletişim kurabilirler. Şirinvet üzerinden size en yakın veteriner kliniği seçebilir, iletişim adresinden iletişim kurabilirsiniz. Hayvanlarınıza uygun olan sağlık işlemlerini de itinayla alabilirsiniz.

24 saat açık olması ve gece gündüz hizmet sunması sebebiyle tüm acil sorunlarınıza müdahale ediyorlar. Kedi, köpek, kuş ve egzotik hayvanlarınıza yönelik çalışmaları en iyi şekilde yürütüyorlar. Kemoterapi ve diş hizmetleri de bünyelerinde bulunuyor. Hayvanınızın sağlığı için yapılması gerekli olan tüm operasyonlar, klinik bünyesinde yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı