Sponsorlu Bağlantılar

Ali Ayrancı Diş Hekimliği Hizmetleri

Ali Ayrancı Diş Hekimliği Hizmetleri

Ağız ve diş sağlığı için düzenli olarak diş hekimlerine gidilmesi gerektiğini bilmeyen yoktur. İyi bir diş bakımı için düzenli olarak diş fırçalama yanında bu ziyaretler ihmal edilmemelidir. Ancak diş muayenelerinin doğru yerde ve doğru uzmanlar tarafından yapılmasında fayda vardır.

Diş Hekimi Ali Ayrancı Konya diş hekimi çevresinde kendini ispatlamış ve öne çıkmış bir isimdir. İki farklı klinikte uzman ekiplerle diş hekimliği alanındaki tüm tedavileri başarıyla yapar.

Konya İmplant

Konya implant tedavisi diş kaybı yaşamış kişiler için çok önemlidir. Çünkü diğer protez dişler her ne kadar başarıyla yapılsa da kişinin doğal dişlerinin yerini tutmaz. Ancak implant dişler hem diğer dişlere zarar vermez hem de hareketli olmadığı için doğal dişlerden farksızdır.

Doğru kişiler tarafından yapılması ve iyi bakılması kaydıyla implant dişler ömür boyu kullanılabilir. Ali Ayrancı ve ekibi hastaların uzun süre sorunsuz şekilde kullanabileceği implant uygulamaları yapar.

Aynı ekip, Konya diş teli ortodonti tedavilerini de başarıyla yapar. Dişlerdeki çarpıklık ve aralıklar ortodonti ile ortadan kaldırılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı