Sponsorlu Bağlantılar

Altın İğne İle Sihirli Dokunuşlar

Altın İğne İle Sihirli Dokunuşlar

Yaşın ilerlemesi ve çevresel faktörlerin etkisi ile cilt yüzeyinde ince çizgiler ve lekeler meydana gelir. Yeni nesil uygulamalardan biri olan altın iğne ile sihirli dokunuşlar yaratılır. Cerrahi bir işlem olmayan altın iğne yöntemi ile cildin alt tabakası hedeflenir ve buradaki kolajen üretimini gerçekleştiren hücreler harekete geçer. Böylece sağlıklı ve canlı cilt yapısı elde edilir.

İzmir altın iğne cilde düşük dozda hasar vererek onarıcı hücreleri harekete geçiriyor. Kısa sürede etkili ve kalıcı sonuçlar sağlayan altın iğne yöntemi tüm cilt problemlerinde kullanılır. Cihazın ucunda bulunan altın iğneler cildin altına küçük ölçülerde girip buraya yüksek enerji gönderebiliyor. Leke ve kırışıklıkları giderme de kalıcı sonuç sağlayan İzmir altın iğne cilt kusurlarını profesyonel anlamda sonlandırılır.

İzmir Botoks Nedir?

Botoks, botulinum toksininin seyreltilerek kullanılması sonucunda ciltteki ince çizgileri ve kırışıklıkları yok ederek gergin bir görüntü meydana getirir. Herhangi bir yan etkisi bulunmayan botoks alın bölgesinde, kaş arasında ve yüz çevresinde bulunan ince çizgileri yok ediyor.

İzmir botoks ameliyatsız medikal estetik tedavi yöntemleri ile sizleri kusursuz bir güzelliğe ulaştırıyor. Kısa sürede gerçekleşen bir uygulama olması sebebiyle kişiler aynı gün günlük hayatlarına dönebilirler. Mimik kaslarının meydana getirdiği kırışıklıklar çevresel faktörlerle beraber belirgin bir hale gelir. Bu nedenle cilt kusurlarından kurtulmak isteyen kişilerin başvurduğu yöntemlerden biri de botokstur. Estetik amaçlı tercih edilen botoks yüzü gençleştirir.

İzmir Botoks Fiyatları

Botox fiyatları belirlenirken bölge sayısı, işlemin gerçekleşeceği bölgenin genişliği ve kullanılan malzemelerin kalitesi göz önünde bulundurularak belirlenir

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

Işınlar yardımıyla uygulanan lazer epilasyon yöntemi günümüzde yaygın bir şekilde tercih ediliyor. Lazer epilasyon vücutta kötü bir görüntüye neden olan ve rahatsızlık veren kıl ve tüyleri yok etme yöntemidir. 12 yaş üzeri tüm bireyler tarafından tercih edilen lazer epilasyon sağlıklı ve güvenilir bir uygulamadır. Farklı dalga boylarına sahip cihazlar yardımıyla hedeflenen bölgelere gönderilen lazer ışınları burada bulunan kıl foliküllerinin yapısını bozuyor.

Seanslar halinde gerçekleşen bu uygulama sonrasında istenmeyen tüyler kalıcı olarak yok ediliyor. İzmir lazer epilasyon doğru cihazlar ve uzmanlar tarafından cildinize uygun lazer epilasyon cihazları ile sizleri pürüzsüz bir cilde kavuşturuyor. Kullanılan cihazların dalga boyu kişinin cilt tipine bağlı olarak değişkenlik gösterir. İstenilen başarılı sonuca ulaşmak için cihaz seçimi son derece önemlidir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Tüm vücut lazer epilasyon yaptırmak isteyenler olduğu gibi tek bölge lazer epilasyon yaptırmak isteyenler de olabilir. Bu nedenle bölge ve seans sayısının artması doğrudan fiyatlarında artmasına neden olur.

Dudak Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Dudak şeklinden memnun olmayan kişiler tarafından tercih edilen dudak dolgusu son dönemlerde en çok kullanılan medikal estetik uygulamalarından biridir. Dudak dolgusu işlemine geçmeden önce kişilerin dudak çevresi analiz edilerek ihtiyaç duyabileceği dolgu malzemesi hazırlanır.

Hazırlanan dolgu malzemeleri hyaluronik asit içerikli maddelerden meydana geldiğinden dolayı güvenilir bir şekilde kullanılabilir. İnce uçlu iğneler yardımıyla dudağa enjekte edilen dermal dolgular dudağın hacimli ve istenilen dolgunlukta olmasını sağlar.

Dudak Dolgusu Etkisi Ne Kadar Sürer?

Dudak dolgusu içeriğinde bulunan hidrolik asit içerikli maddeler zamanla kalıcılığını kaybeder. Bu nedenle dudak dolgusunu ek uygulamalarla desteklemek gerekir. Bu doğrultuda en çok tercih edilen işlemlerden biri de altın iğne yöntemidir. Kalıcılığın uzun süre etkisini göstermesi için İzmir altın iğne ile dudak çevresini sıkılaştırmak gerekir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı