Sponsorlu Bağlantılar

Anıl Uzun ve Analog Fotoğrafçılık

Anıl Uzun ve Analog Fotoğrafçılık

Dijital fotoğraf çekimleri ile uğraşan kişilerin analog fotoğraf makineleri ve analog çekimler hakkında bilgi sahibi olmasında fayda vardır. Çünkü fotoğrafçılık sanatının temelini oluşturan bu alan, başarılı bir fotoğraf sanatçısı olmak için mutlaka bilgi sahibi olunması ve hatta deneyim kazanılması gereken bir alandır.

Analog fotoğrafçılıkta bilgi ve deneyim kazanmak için öncelikle bir analog fotoğraf makinesi edinmek gerekecektir. Piyasada bu tip makineler halen bulunur. Çok masraflı olmaması isteniyorsa ikinci el bir makine almak da mümkündür. Makinelerin kullanım talimatları internette bulunur. Hatta bu konuda çekilmiş çok sayıda video da vardır.

Anıl Uzun Bloğu

Analog fotoğrafçılık alanında tecrübe ve bilgi sahibi bir sanatçının paylaşımlarını görmek isteyenler Anıl Uzun tarafından hazırlanan bloğu ziyaret edebilir. Fotoğrafçılık hayatına analog çekimlerle başlayan sanatçı dijital çekimler de yapar ancak asıl tutkusu analog fotoğraflardır.

Bu nedenle bu alanda geniş bir bilgiye sahip olan sanatçı, fotoğraf makinesi seçiminden başlayarak amatör fotoğrafçılar için her konuda bilgilendirici içerikler sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı