Sponsorlu Bağlantılar

Artık Üniversitenizi Anlatacağınız Bir Platform Var

Artık Üniversitenizi Anlatacağınız Bir Platform Var

Üniversiteni Tanıt, üniversite öğrencilerine ve mezunlara üniversiteleri veya bölümleri hakkında bilgi sağlama fırsatı sunan bir girişim.

Üniversite adaylarının en önemli problemi üniversite tercihlerinde bilinçsiz bir yönlendirme ile yanlış meslek seçimi yapmaları. Universitenitanit.com’da bu problemi ortadan kaldıracak bir sistem sunuyor. Tercih listenizi çeşitli kurumların yaptığı üniversite araştırmalarını inceleyerek, öğrencilerin veya mezunların bölümleri ve üniversiteleri hakkında yaptığı tavsiye niteliğindeki yorumlar ile daha bilinçli bir şekilde oluşturabileceksiniz. Bunların dışında öğrencilerin yararlanacağı kaliteli blog içerikler, yurtdışı eğitim tecrübeleri, ücretsiz online eğitim veren üniversiteler, eğlenceli testler veya üniversite bölümleri hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz bir olanakta tanımaktadır. Ösym’den alınan veriler ile oluşturulmuş geçmişe yönelik başarı sıralamaları ve üniversitelerin taban puanlarını da inceleyebilir, üniversite tercihlerini bilinçli bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Üniversiteni Tanıt, aynı zamanda yks puan hesaplama, dgs puan hesaplama, tus puan hesaplama, ales puan hesaplama ve yds puan hesaplama gibi güncel katsayılar ile oluşturulmuş sınav puanınızı hesaplamanıza olanak tanıyan tercihing sistemi öğrencilerin dikkatini çekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı