Sponsorlu Bağlantılar

Baby Face Beauty Nedir?

Baby Face Beauty Nedir?

İleri seviye teknolojisi ile kullanılan baby face Beauty parlak ve sıkı bir cilde sahip olmak için kullanılan bir işlemdir. Ağrısız ve etkili bir uygulama olduğu için cilt ayrımı yapmıyor. Kadınlar ve erkekler tarafından güvenilir bir şekilde tercih edilen baby face beauty uygulaması sırasında anestezik kremler kullanılmaz. Yaklaşık 10 dakika içerisinde sağlıklı ve tertemiz bir cilde kavuşmak mümkündür. Seanslar halinde düzenlenen baby face Beauty cilt bakımı sonucunda kişiler hayal ettiği gergin, sıkı ve yeni bir cilde sahip olurlar. Cilt bakımında son teknoloji lazer içerikli bir uygulama olan baby face beauty her seans sonunda göstermiş olduğu etkiyi kanıtlar.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Cilt bakımında yenileyici bir güce sahip olan baby face beauty kişiye özel planlanır. Yapılan cilt analizi sonrasında cildin ihtiyaç duyduğu serumlar hazırlanır. Hazırlanan serumlar lazer cihazı yardımı ile açılan küçük kanallardan yedirilmeye çalışılır. İnce uçlu lazer iğnesi yardımı ile açılan kanallardan hazırlanan serumun tabakalara geçişi kolaylaşır.

Baby Face Beauty Hangi Amaçla Kullanılır?

Sağlık Bakanlığı onaylı baby face beauty cilt bakım uygulaması lazer teknolojisinin getirdiği en önemli hizmetlerden biridir. Cilt bakımına önem veren kişiler tarafından sıklıkla kullanılan bu uygulama leke tedavisinde ve cilt yenilenmesinde güçlü bir etkiye sahiptir. Parlak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen herkes bu uygulama sayesinde hayal ettiği görünüme kavuşabilir. Baby face Beauty şu amaçla kullanılır:

  • Cilt kırışıklıklarını gidermede
  • Cilt yenileme ve parlak görünüm sağlanmasında
  • Leke tedavisi ve cilt renginin açılmasında
  • Cilt bakım ve gençleştirme amacıyla kullanılır.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Yeni nesil teknoloji lazer epilasyon cihazları sayesinde artık istenmeyen tüy ve kıllar kalıcı olarak yok ediliyor. Şişli lazer epilasyon bünyesinde barındırdığı teknolojik özelliklere sahip lazer epilasyon cihazları ile vücudun her noktasını pürüzsüz bir şekilde temizliyor. Lazer cihazlarında bulunan teknik özellikler vücudun her bölgesinde güvenilir bir şekilde kullanılmasını sağladı. Şişli lazer epilasyon cilt tipine uygun lazer cihazları ile kol ve bacakları, bikini ve koltuk altı bölgesini, yüz, ense, sırt ve karın bölgesinde bulunan kılları yok eder.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Güzellik ve sağlık alanında meydana gelen teknolojik gelişmeler ve yeni nesil cihazlar kişinin ihtiyacı doğrultusunda kullanılıyor. Günümüzde çeşitlilik gösteren lazer epilasyon cihazları farklı dalga boyuna sahip bir şekilde tasarlanır. Dalga boyunun farklı atış özelliğine sahip olması lazer cihazlarının çeşitlilik göstermesini sağladı. Lazer epilasyon uygulamasından yararlanmak isteyen kişilerin öncelikle uzmanlar gözetiminde cilt ve kıl tipini analiz etmesi gerekir. Yapılan analizler sonucunda doğru lazer epilasyon cihazı ile kalıcı çözüm elde edilir. Lazer epilasyon çeşitleri içerisinde ruby, diode, alexsandrite, nd yağ lazer bulunur. Şişli lazer epilasyon cilt tipinize uygunen doğru cihaz ile sizlere yardımcı olur.

Bölgesel İncelme Nedir?

Vücut formunu şekilli hale getirmek ve estetik bir görünüm elde etmek amacıyla bölgesel incelme tercih edebilir. Dolayısıyla bu amaç için tasarlanmış özel cihazlar bulunur. Bölgesel incelme işlemi daha çok vücudun bazı bölgelerinde biriken yağ dokusunu yok etmeyi amaçlar. Bu doğrultuda en çok kullanılan ve tavsiye edilen bölgesel incelme yöntemleri içerisinde Liposuction kavitasyon mezoterapi, lipoliz gibi uygulamalar bulunur. Her tekniğin kendine özgü özellikleri bulunur. Kişinin ihtiyacı doğrultusunda uzmanlar tarafından kalıcı sonuç sağlayacak yöntem kullanılır.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Bölgesel incelme fiyatları hastanın isteği doğrultusunda tercih edilecek yönteme göre belirlenir. Bu doğrultuda fiyat araştırması yapmak isteyen kişilerin öncelikle bu hizmeti sunan kliniklerde görüşmesi gerekir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı