Sponsorlu Bağlantılar

Bakırın En Görsel Hali

Bakırın En Görsel Hali

Otel restoranları, lokantalar ve gıda işletmelerinizi özel dekoratif aksanlarla estetik hale dönüştürmek için sitedeki bakır materyallerini kullanabilirsiniz. Özel bir tasarımla hazırlanmış olan bakır tablo, çay kazanı, bakır davlumbaz ve birbirinden görsel ürünleri işletmelerinizde kullanabilirsiniz. Siteye ulaşarak muhteşem ve özel tasarıma sahip olan kahveci güzeli ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Bakıra Estetik Dokunuş

Bakır metalle ahenk verilmiş mekanlar için siteyi inceleyebilirsiniz. Bakırdan hazırlanmış çay kazanı, kahve makinesi, mangal ve bakır ocakbaşı modellerini sitede bulabilirsiniz. Her biri birbirinden görsel ve tarz olan açık bakır ocakbaşı modellerinizi kendi mekanınıza özel olarak yaptırabilirsiniz. Eski gelenek ve göreneklerimizi restoran ve lokantalarınızda yaşatmak için sitedeki ürünleri inceleyebilir, seçim yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı