Sponsorlu Bağlantılar

Bandırma Taksi

Bandırma Taksi

Günümüz koşullarında Bandırma ilçesi ve geniş yer bulan bölgelerinde, her bir noktada durakları olan ve seçilmiş tecrübeli sahibi kişilerin bir arada olduğu, oldukça son model donanımda olan taksi filosu ile ayrıca uzak yakın fark yaratmadan birçok noktalar arasında en iyisi sayılan ve günümüz sektöründe varlığını çok iyi şekilde sürdürmektedir.

Kuruluşu 1974 yılına dayanan ve Balıkesir ve Bandırma bölgesi civarında pek çok noktaya hizmetlerini götüren ve bu ilçelerde yer alan birden fazla bölgeye en sağlam güveni, en güzel konforu ve en iyi kaliteyi müşterilerine sunmayı başarmış olan taksi durağımız, bu platformda uzun yıllardan bu yana güvenli hizmeti vermeyi her daim ilke edinmiştir.

Misyonumuz ve Hizmetlerimiz Neler?

Sektöre yıllarını vermiş firma olarak, misyonumuz her daim müşterinin memnuniyeti olmuş ve bunu da her zaman bir amaç olarak gören taksi durağımız, özel alanı içinde bulunan Balıkesir bölgesi ve Bandırma taksi etrafını içinde kapsayan, yakın uzak pek çok noktaya hem şehir içi hem de şehir dışı yolculuk sağlayarak en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Varlığını sürdürdüğü bu sektörde birçok kez deneyim kazanmış kişiler ile her an güler yüzlü olan ekibiyle ulaşımınız süresince size rahatlığı, konforu ve güveni sağlamayı amaç edinmiştir. Sizde modern araç filosu ve tecrübeli kişilerle yolculuk deneyimi yaşamak isterseniz bizlere aşağıda belirtilen cep telefonu ile veya web sitemizde yer alan güncel bilgilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Firma ile iletişim kurmak için 0543 654 33 07 numarasından ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu