Sponsorlu Bağlantılar

Bayrakçı

Bayrakçı

Bayrak beraberliğin sembolüdür. Toplandığımız çatının örtüsüdür ve birlikte olabilmenin gücünü simgeler. Ülkemizin bağımsızlık nişanı olan ve toplumsal değerlerimizi yansıtan Türk bayrağı, bizler için ne kadar kutsalsa, onu üretenlerin ellerde de en kıymetli yere sahiptir.

Bayrakların Özellikleri

Sitenin Türk bayrağının yanı sıra farklı ülke bayrakları, flamalar, özel kategorili bayraklar; makam bayrağı, sportif faaliyet bayrakları, eski devlet bayrakları, bayrak direkleri gibi birçok farklı kategoride bayrak üretimi mevcuttur.

Farklı ihtiyaçlara yönelik ürünleri hak ettikleri kaliteyle birleştirip müşterilerine sunar. Bayraklar çoğunlukla dış hava şartlarına maruz kalırlar. Bu da bayrağın kullanım ömrünün kısaltır. Bunun bilincinde olan sitenin önceliği, bayrak kumaş ve baskısında kaliteyi ön planda tutarak tüm koşullara uygun uzun süre dayanabilecek ürünler ortaya koymaktır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu