Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar ve Şirket Bilişim Altyapısı İçin Çözümler

Bilgisayar ve Şirket Bilişim Altyapısı İçin Çözümler

Her geçen hızla gelişen teknolojiyi dinamik şekilde kullanarak, firmanızın ihtiyaçlarına odaklı olarak profesyonel standartlarda bilgisayar teknik servis hizmetleri sağlamaktayız. Firmamızın tüm bilgisayarlarının her zaman en yüksek kalitede performans sunabilmesi ve koruma altında olması için bilgisayar bakım anlaşması da gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle tüm yıl boyunca şirket bilgisayarlarınızın bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Şirket bilgisayarlarınızdan ağ bağlantılarının en yüksek kalitede gerçekleştirilebilmesi için uzmanlarımız tarafından binanızda fiber optik sonlandırma çalışmaları da gerçekleştirilmektedir. Şirketinizin fiber teknolojisinde bağlantı kapasitesine sahip olmasını sağlamaktayız.

Şirketinizin fiziki güvenliğinin sağlanması noktasında son derece büyük bir öneme sahip olan güvenlik kameralarının kurulumu da profesyonel ve uzman müdahalesini gerektirmektedir. İşte bu aşamada uzman teknikerlerimiz ile binanız için kurumsal güvenlik kamerası kurulumu hizmetleri vermekteyiz. Binanızda en uygun noktalara ilişkin en iyi görüşü sağlayacak ve yanı sıra kör nokta oluşturmayacak biçimde en kaliteli şekilde güvenlik kamerası kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Firmamız tarafından şirketiniz için özel ip santral kurulumu da gerçekleştirilmektedir. Farklı kapasitelerde ve bağlantı seçeneklerinde ip santral kurulumunu gerçekleştirebilmekteyiz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı