Sponsorlu Bağlantılar

Biolea

Biolea

Cildiniz yaşıtlarınıza göre daha hızlı yaşlanma belirtileri gösteriyorsa, genetik olarak lekelenmeye daha yatkınsanız, aşırı serum üretiminiz varsa, cildiniz çok çabuk kuruyor ve erken sarkıyorsa serum kullanarak sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Kırılgan tırnaklar ve saç dökülmesi genç yaşta ortaya çıkabilir. Göz altı serumu yaşa göre değil probleme göre kullanabilirler.

Talimatlarda aksi belirtilmedikçe serumlar sabah ve akşam temizlenmiş cilde krem uygulamadan önce uygulanır. İnce bir yapıya sahip olduğu için 1 dakikada emilir. Gündüzleri nemlendirici, geceleri ise gece kremi sürün. Belirtilen miktarda serum parmak uçlarıyla tampon hareketler yapılarak yüze veya göz çevresine uygulanır. Her vernik uygulamasından önce tırnağa tırnak serumları uygulanmalıdır. Cilt bakım hakkında tüm detaylara bizler aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu