Sponsorlu Bağlantılar

Biz Neden Şile’nin Bezini Satıyoruz?

Neden Şile’nin Bezini Satıyoruz

Tarihi bir kumaş olan ve doğanın bizlere en güzel armağanlarından Şile Bezi, bugün dünya çapında özellikle denize yakın ülkelerde ve gezgin ruhlu kimselerin tercih ettiği ürünlerin başında geliyor. Şile Bezinin dokuması yapılmadan önce iplikler deniz suyu ile deniz kenarında kazanlarda kaynatılıyor ve kurumaya bırakılıyor. Daha sonra kendine has makinelerde sık, esnek dokuma biçimlerine göre çeşitlendirilerek, renklendirilme işlemine tabi oluyor.

Koleksiyonlarımız Hakkında

Özellikle yaz mevsiminde sizi rahat ettirecek bir ürün kullanmak isterseniz, web sitemizde yer alan kumaş satın al linkini tıklayarak; Şile Bezinden yapılmış gömleklere, pantolonlara, tişörtlere ve eteklere son derece uygun fiyatlar erişebileceksiniz. Kadınlar ve erkekler için, ayrı ayrı kataloglandırılan ürün gruplarımıza bu sezon bebek ve çocuk ürünlerini de ekledik.

Ayrıca çanta, seccade, cibinlik, perde, nevresim takımı gibi yepyeni ürün çeşitlerimiz de showroomlarımız da sizleri bekliyor olacak. Şunu da belirtmeden geçmeyelim Şile Bezi ürünlerimiz uluslararası alanda Coğrafi İşarete sahiptir. Yeri ve ürünün üretim biçimi tescil edilmiştir. Coğrafi işarete sahip kumaş al, rahat et!

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı