Sponsorlu Bağlantılar

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için öncelikle işlemin gerçekleştirileceği kurum belirlenmelidir. Bölgesel zayıflama, vücutta farklı oranlarda meydana gelen yağlanmaların giderilmesinde kullanılır. Vücutta meydana gelen bölgesel yağlanmalar, incelik ve sağlık açısından tehdit edici bir durumdur. Bunun yanı sıra görünüm açısından da kişileri rahatsız eden bir durumdur. Vücutta belirli bölgelerde meydana gelen yağlanma, organlara baskı yaparak kişilerde bazı sağlık sorunlarına sebebiyet verir.

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel zayıflama, vücutta birikmiş olan yağ kütlelerinin özel cihazlar kullanılarak yok edilmesi işlemidir. Bölgesel zayıflama işlemleri, kişilere uygulanacak yöntemlere ve seans sayısına göre farklılık gösterir. Genellikle kol, bacak, basen, göbek gibi bölgelere uygulanan bölgesel zayıflama, vücudun daha estetik ve daha iyi bir görünüme kavuşmasını sağlar. Kişilerin vücudunu beğenmemesi, psikolojik açıdan da rahatsız edicidir. Kısa süre içerisinde gerçekleştirilen bölgesel yağlanma tedavisi öncesinde, yağlanma bölgelerinin derecesinin belirlenmesi gerekir.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Bölgesel zayıflama fiyatları, hangi işlemin uygulanacağına göre değişir. Bölgesel zayıflama içi kullanılan yöntemlerde amaç, vücudun şekillendirilerek iyi bir görünüme kavuşmasıdır. Bölgesel zayıflama yöntemlerinden bazıları şunlardır:

  • Soğuk Lipoliz
  • Mezoterapi
  • Liposuction
  • Radyo Frekans

Lazer Epilasyon Çeşitleri

Lazer epilasyon fiyatları ile ilgili öncelikle kişilerin ihtiyaçları ve vücut yapısı belirlenmelidir. Lazer epilasyon tekniklerinde kullanılacak yöntemler, kişiden kişiye farklılık gösterir. Son yıllarda çok fazla tercih edilen buz lazer epilasyon, tüm cilt tiplerine uygulanabilen ağrısız yöntemlerdir. Diode lazer epilasyon, diğer yöntemlere göre dalga boyu daha uzun olduğu için genellikle koyu renkli tene sahip kişilerde tercih edilir. Alexandrite lazer epilasyon, açık cilt tipine sahip kişilere uygulanan pratik yöntemlerden birisidir. Nd yağ lazer epilasyon, ağrılı bir teknik olduğundan günümüzde pek fazla tercih edilmez. Lazer epilasyon fiyatları ve bölgesel zayıflatma fiyatlarının uygun olması nedeniyle günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmesini sağlamıştır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları kullanılacak lazer epilasyon yöntemlerine göre farklılık gösterir. İstenmeyen tüylerin giderilmesinde kullanılan lazer epilasyon, vücutta birçok bölgeye uygulanabilir. Lazer epilasyon yöntemleri, kişilerin kıl yapısına ve ten rengine göre yaklaşık 4 seans ile 10 seans aralığında uygulanır. Uygulanan lazer ışınları ile kıl kökleri tahrip edilerek tekrar tüylenme oluşmaması sağlanır. Doğru teknikler ve yöntemler kullanılarak uygulanan lazer epilasyon işlemlerinde, kısa süre içerisinde başarılı sonuçlar elde edilir.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu fiyatları hakkında kesin ve net bilgi için işlemin gerçekleştirileceği kurum ile irtibata geçilmesi gerekir. Dudak dolgusu, yaklaşık 20-25 dakika içerisinde gerçekleştirilen oldukça konforlu ve pratik estetik operasyonlardır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı dudak dolgusu maddesi, enjektör yöntemi ile ihtiyaç duyulan bölgeye uygulanır. Dolgu maddesinin, yavaş yavaş uygulanması gerekir.

Dudak Dolgusu Kimlere Uygulanır?

Dudak dolgusu fiyatları ve kişilere sağladığı avantajları ile günümüzde en çok tercih edilen estetik operasyonlardan birisidir. Dudak dolgusu, ince olan dudaklara daha dolgun bir görünüm kazandırmak için gerçekleştirilir. Ayrıca dudak bölgesinde meydana gelen çizgilerin giderilmesinde de dudak dolgusu tercih edilir. Dudak dolgusu, dudak görünümünden dolayı mutsuz olan herkese rahatlıkla uygulanır. Ancak emziren ve hamile annelere dudak dolgusu, uzmanlar tarafından tavsiye edilmez. İşlem sonrasında hafif kızarıklık ve şişlik meydana gelebilir. Meydana gelen şişlikler ve ödem, kısa süre içerisinde kendiliğinden kaybolur.

Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu fiyatları birçok unsura göre değişkenlik gösterebilir. Fiyatlar; işlemin uygulanacağı hastaneye, kuruma ve ürünün kalitesine göre değişir. Ancak dudak dolgusu işlemleri, makul fiyatlarda yapılacak estetik operasyonlardır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı