Sponsorlu Bağlantılar

Bonekickers 3. Bölümü Sönük Kaldı

Britanya’nın en beceriksiz arkeologları, tarih boyunca başka bir arama ve yok etme görevi için geri dönüyor. Bu hafta Bath’daki bir yer sarsıntısı gizli bir yeraltı mezarını ortaya çıkarır. ‘Hamamların altında keşfedilmemiş alanlardan oluşan bir petek var!’ takım reisi Gillian Magwilde, malasını kaparken ağlıyor.

https://turkcedublajfullhdizle.com/dizi/doukyuusei/

Bonekickers’ın yazarlarına inanılırsa, tüm İngiltere eski kalıntılarla sarkıtlarla doldurulmuş bir mağara ağının üzerinde oturuyor. Kemer tokası gibi eserler, bir kilise ziyafetinde şanslı bir dalış gibi topraktan çekilir ve çok geçmeden Ben ve Gillian (arkeolojiden Mulder ve Scully) başka bir antik komplonun kanıtlarını ortaya çıkardı; Bu hafta Kraliçe Boudica’nın, el bombasını icat eden ve Roma’yı yok etmek için kullanan Marcus Quintanus adında becerikli bir Romalı ile gizli bir ilişkisi olduğu keşfedildi.

Bonekickers’ın kurguları , her zaman kasıtlı bir mantık yokluğu sergiledi ve bu bölüm de bir istisna değil; Quintanus, Boudica’nın kaderine dair ipuçlarını her yerde düşünceli bir şekilde bırakır, hatta itirafsız ilişkisini kutlamak için gizlice bir mozaik yaratmak için büyük çaba sarf eder.

Bonekickers’ın sevimsiz senaryosu da kendine özgü şiir türünü oluşturmaya başlıyor. ‘Aşk kırk derecelik bir açıdır ve düzeltilemez’ veya ‘Dolly iyi stronsiyum verir’ gibi satırlar atabilen bir şova hayran kalmalısınız. İzle ve öğren’ veya ‘Cehennemin göğüsleri!’

Tabii ki, hepsi pejmürde kamp eğlencesi, ancak Bonekickers şimdiden katı bir şekilde tahmin edilebilir bir formüle yerleşiyor. İpuçları, varsayımlar ve çılgınca kazma döngüsü şimdiden başlıyor, bu da dizinin işaretli arsasının yardımcı olmadığı bir gerçek. Kılıçlar o kadar düzenli bir şekilde tasvir edilmiş ve ima edilmiş ki, her bölümün sonunda ekranda ‘EXCALIBUR’ kelimeleri yanıp sönebilir – son bölümün konusuna dair bu gülünç derecede ince olmayan ‘ipuçları’ Bonekickers’ın en iyi örneğidir. balyoz hikaye anlatımı.

İlk baştaki değersiz çekiciliğine rağmen, dizinin şakası şimdiden etkisini yitirmeye başladı; karakterler, ‘insanlar kutulara sığmaz’ gibi mücevherleri geniş gözlü bir samimiyetle dile getirebilirler, ancak Bonekickers tarihe emanet edilmesi gereken bir şov gibi hissetmeye başlıyor.

https://turkcedublajfullhdizle.com/

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu