Sponsorlu Bağlantılar

Bursaspor Son Dakika Haberleri

Bursaspor Son Dakika Haberleri

Bursaspor’a gönül vermiş ve “Bursasporum” diyerek benimsemiş taraftar kulüple ilgili son gelişmeleri Bursasporda Bugün haber sitesinden takip edebiliyor. Kulübün ligdeki durumu, haftalık maçaları, oyuncuları, yönetimi, teknik direktörü ve akla gelebilecek her konuda meydana gelen anlık değişiklikler Bursaspor son dakika haberleri bölümüne yansıyor.

Bursaspor Haberleri

Ülkemizin önemli kulüplerinden biri olan ancak zaman zaman ciddi problemler yaşayan Bursaspor’un daha iyi noktalara getirilmesi için gösterilen çabalar da haber sitesinden takip edilebiliyor.

Haber sitesinde bir de köşe yazarları kategorisi bulunuyor. Burada Serdar Dundar, Fatih Akkuş, Turan Şenişci, Yağız Alp Durmaz, Emrah Özalp, Ahmet Enes Aslantaş, Ozan Eren Arifoğlu, Ekrem Seven, Ahmet Enez Söyler, Mesut Çakır gibi önemli yazarların kulüp ve maçlar hakkındaki yazıları, görüş ve yorumları yer alıyor.

Teksas Haberleri

Bursaspor taraftarının kulüp ile ilgili söylemleri, çalışmaları, beklentileri ve bunların Bursaspor’a yansımaları hakkındaki gelişmeler Teksas Haberleri bölümünden takip edilebilir. Bursasporluyuz diyerek elini taşın altına koyan taraftar sesini bu bölümden duyuruyor.

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı