Sponsorlu Bağlantılar

Burun Dolgusu Nedir ve Nasıl Yapılır?

Burun Dolgusu Nedir ve Nasıl Yapılır?

Medikal estetik uzmanları tarafından yapılan burun dolgusu ile burunda mükemmel bir değişiklik görülür. İşlem öncesinde hastaların yüz hatları analiz edilerek yapılacak işlemler belirlenir. Burnun şekil bozuklukları göz önünde bulundurularak işlem aşamalar şeklinde yapılır. Uygulama sırasında hastaların herhangi bir ağrı hissetmemesi için anestezik krem tercih edilir. Özel olarak hazırlanan dolgu malzemesi burnun belirlenen kısımlarına enjekte edilir. Güvenilir bir yöntem olan burun dolgusu sayesinde yüz hatları ile uyumlu bir görüntü yakalanır.

Burun Dolgusu Fiyatları

Ameliyatsız estetik işlemler her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. En çok tercih edilen işlemlerden biri olan burun dolgusu yüz görünümünü iyileştirmek için uygulanır. Burun dolgusu fiyatları tercih edilen klinik, estetik uzman deneyimi ve kişinin yaşadığı problem göz önünde bulundurularak belirlenir. Burun dolgusu fiyatları kullanılan malzemenin niteliğine ve miktarına bağlı olarak belirlenir.

Burun Dolgusu ile Yüz İfadeniz Değişsin

Yüz hatlarının birbiri ile uyumlu olması ortaya hoş bir görüntünün çıkmasını sağlar. Bu nedenle yüz hatlarında görülen şekilsel bozukluklar dolgu malzemeleri ile ameliyatsız bir şekilde giderilebilir. Hyalüronik asit içerikli dolgular burunda görülen şekil bozukluklarını gidermede kullanılır. Kemik ve kıkırdak açısından değerlendirilmeye alınan kişiler yapılan dolgu işlemleri ile düzgün bir forma kavuşmuş burun yapısına sahip olabilirler. Kolay ve ağrısız bir işlem olan burun dolgusu ile burun kemiği kapatılırken burun kenarında bulunan çukur alanlarda dolgu malzemesi ile doldurulur. Estetik bir yüz ifadesine sahip olmak isteyenler burun dolgusu fiyatları hakkında araştırma yapabilirler.

Göz altı Işık Dolgusu Avantajları Nelerdir?

Yüze anlamlı ifade kazandıran gözler yerçekimine yenik düşerek yapısal değişikliğe uğrar. Göz altında oluşan morluk ve şişlikler beraberinde ince kırışıklıklar ile estetik açıdan kötü bir görüntüye neden olur. Bu nedenle ne kadar kapatıcı kullanılmaya çalışılsa da istenilen canlılık elde edilemez. Bu doğrultuda gözaltı ışık dolgusu birçok avantaj sağlar. Gözaltı ışık dolgusu sayesinde göz altında oluşan koyu halkalar ve şişlikler en aza indirilir. Hyalüronik asit sayesinde oluşan ince çizgiler yok edilir. Yüzde görülen yorgunluk ifadesine son verilerek daha canlı ve aydınlık göz çevresi sağlanır.

Gözaltı ışık dolgusu uygulaması ile hacim kayıpları önlenir ve gözlerin alt kısmına aydınlık katması için hyaluronik asit dolgu maddesi enjekte edilir. Hem vücutta bulunan hem de vücudun ihtiyacı olan hyalüronik asit kısa sürede göz çevresinde belirgin bir etki gösterir. Göz altı ışık dolgusu fiyatları işlemin uygulanacağı bölgenin yapısına ve kullanılan dolgu malzemesinin kalitesine göre değişir.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudağının şeklinden ve inceliğinden şikayetçi olanların tercih ettiği dudak dolgusu pratik ve zahmetsiz bir uygulamadır. İşlem uzman doktorlar tarafından özel olarak hazırlanan dolgu malzemeleri yardımı ile yapılır. Hastanın herhangi bir ağrı hissetmemesi için anestezik krem kullanılır. Ardından hazırlanan özel karışım belirlenen bölgelere enjekte edilerek istenilen dolgunluk ve hacim elde edilir. Dudak dolgusu sayesinde dudaklar, istenilen formu yakaladığı gibi dudak çevresinde meydana gelen ince çizgi ve sarkmalar da giderilir. Kullanılan dermal dolgular sayesinde genç bir görünüme kavuşulur.

Dudak Dolgusu Yaptıranlar

Dudağı estetik açıdan iyileştirmek amacıyla yapılan dudak dolgusu yüzün hoş görünmesini sağlar. Özellikle güvenlik anlayışından taviz vermeyen bayanlar tarafından tercih edilen dudak dolgusu büyük bir memnuniyet sağlıyor. Bu durum dudak dolgusu yaptıranların sayısında artışa neden oluyor. Öyle ki dudak dolgusu son dönemlerde en çok tercih edilen estetik işlemlerden biri haline geldi. Dudak dolgusu fiyatları dolgu malzemesinin miktarına ve özelliğine bağlı olarak belirlenir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı