Sponsorlu Bağlantılar

Çelik Çatı

Çelik Çatı

İstanbul çelik konstrüksiyon amacıyla öncelikle güvenlik unsurunu ön planda tutar. Çelik malzemenin sağladığı güvenlik, doğal afetlerde esnekliğinden dolayı güven verir. Son yıllarda yeni modern ev tiplerinde çelik çatı çeşitleri tercih edilmeye başlanmış ve piyasa dengesi köklü bir değişime uğramıştır. Çelik çatılar hiçbir şekilde su geçirmez değildir, büyük doğal afetler sırasında bile soğuk veya sıcak havayı dışarıda tutar. Böylece iç ortam havasının büyük oranda değişmemesini sağlar.

İstanbul Çelik Çatı

Aynı zamanda yangın gibi istenmeyen durumlarda kolay tutuşmaz ve diğer kaplamalara göre yanıcı değildir. Çelik çatı modelleri de paslanmaya karşı dayanıklıdır ve uzun yıllar evinize güvenle eşlik eder. Bu çatının çok büyük profillerden yapılmış olması bizi korkutmamalı çünkü çelik çatılar isteğe göre konfigüre edilebilmekte ve arzu ettiğimiz mimari görünüme göre projeler sunulmaktadır. Bu çatının ana malzemesi çelik olduğu için diğer modellere göre çok daha ekonomik ve çok daha kullanışlıdır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu