Sponsorlu Bağlantılar

Çocuk Odası Seti Modelleri – Yamimia

Çocuk Odası Seti Modelleri – Yamimia

 

Çocuklar kendi dünyalarında daha yaratıcı ve daha mutlu bir hayat yaşamak adına bazı detayları fazlasıyla önemserler. Ebeveynler ise bu ortamı onlara sunabilmek adına bazı seçimler yapmaktadır. İşte çocuk odası seti bu seçimler arasında en önemli olan faktörler arasındadır. Çünkü en çok vakit geçirdiği odasını onun hayal dünyasına göre şekillendirmek mümkün olabilmektedir.

 

Çocukların yaratıcılıklarının en üst seviyede olduğu bu dönemlerde farklı tasarımlar, renkler ve desenler onlarda farklı hissiyatlar uyandırabilir. Onun ilgi alanlarına, renk tercihlerine ve süper kahraman gibi benimsedikleri karakterlere göre seçimler yapabilirsiniz. Kendi çocukları için en iyisini isteyen bir annenin 10 yıldır sağlıklı ürünler sunarak yükselttiği Yamimia markası tam olarak bunu size sunmaktadır.

 

Çocuk Odası Seti Modelleri

 

Çocuk odası seti modelleri temel anlamda 5 parçadan oluşmaktadır. Bu bir odanın havasını değiştirmek ve belirli bir görsel standarda ulaştırmak için son derece yeterlidir. Ürünler kimyasal madde içermeyen ve çocuk sağlığını riske atacak hiçbir materyal kullanılmadan üretilmektedir. Set içerisinde ise oda içerisinde ihtiyaç duyulacak her ürün bulunmaktadır.

 

Yatak için hem yatak örtüsü hem de yastık kılıfı bulunuyor. Aynı zamanda bu ürün grubunda kırlent kılıfı ile bu ikili tamamlanıyor. Odanın genel görünümü üzerinde en etkili olan faktör ise biz yetişkinler için olduğu gibi halı ve perde oluyor. Haliyle halı ve fon perdeyle beraber toplamda 5 parçalık bir oda seti kuruluyor. Çocuk odası seti fiyatları ise bu kadar kapsamlı olmasına rağmen oldukça uygun bir seviyeyi temsil ediyor.

 

Çocuk Odası Seti Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Çocuk odası seti alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemli nokta çocuğunuzun ilgi odağıdır. Çünkü Yamimia tarafından Cute Unicorn, Pamuk Prenses, Make Up, Unicorn, Şimşek McQueen, Arabalar, Harika Kanatlar, Uzay Yolu, Mickey Mouse, Frozen, Elsa, Maşa ile Koca Ayı, Yıldız, Pijamaskeliler gibi pek çok farklı model sunulabiliyor.

 

Bir bakıma çocuğunuz için en doğru olan tasarımı seçerek onun odasını kendisine özel bir biçimde dekore edebilirsiniz. Çocuk odası seti modelleri ve fiyatları gayet uygun olduğundan ona ait bir yaşam alanı oluşturmak son derece basitleşiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı