Sponsorlu Bağlantılar

Crypto Pro World Nasıl Çıkılır?

Crypto Pro World Nasıl Çıkılır?

Crypto Pro World dijital pazaryeri ile Blockchain Network üzerinden Stark Chain madenciliği yapılabiliyor. Nitelikleri ile kripto para piyasasına türlü farklılıklar getirmeyi amaçlayan Stark, Proof of Active, tersine yarılanma, Green Mining gibi özellikleri ile bunu başarmayı hedefliyor.

Crypto Professional Solution World Çıkış İşlemi Nasıl Yapılır?

Crypto Professional Solution World çıkış işlemi yapmak, üyelik açmak veya para yatırmak kadar kolay bir işlemdir.

Üye girişi yaptıktan sonra profilde bulunan ‘Bank’ sayfasında bilgilerin istendiği bir form görülür. Bu formun ilgili bölümlerine cüzdan adresi ve çekilecek olan miktar bilgileri yazılır ve 2fa doğrulama kodu oluşturularak buraya girilir. Bu bilgileri girdikten sonra ise ‘Send Withdrawal’ adlı butona basarak, çekim işlemi tamamlanır.

Eğer sizin de madenciliğe başladığınız 3 aydan fazla olduysa hemen çıkış işlemi yapabilirsiniz. İlk 3 ay içerisinde çıkış yapılamazken, 3-6 ay arası çıkışlar yüzde 10, 6-12 ay arası çıkışlar ise yüzde 5 kesintiye uğrar. 12 ay sonrası ise kesinti yapılmaz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı