Sponsorlu Bağlantılar

Dentova Akademi ile Mutlu Gülüşler

Dentova Akademi ile Mutlu Gülüşler

Dentova Akademi Estetik Diş Hekimliği Polikliniği en iyi Konya diş hastanesi alternatiflerinden biridir. Poliklinikte ağız ve diş sağlığı alanında verilen fonksiyonel hizmetlerde estetik bir görünüm sağlama amacını da güdülür.

Diş Hekimliği alanındaki son teknoloji ürünleri ile donatılmış poliklinikte güçlü ve uzman bir ekip çalışır. Diş hekimleri ve diğer sağlık çalışanları sürekli kendilerini yenileyen, gerekli mesleki eğitimleri alan, alanlarında dünyadaki son gelişmeleri takip eden profesyonellerdir. Dolayısıyla Dentova Akademi’den alınan her hizmet güvenli, profesyonel ve üst kalitede olacaktır.

Konya Kanal Tedavisi

Diş hekimliğinde her zaman için öncelik doğal dişlerin kurtarılması ve mümkün olan en uzun süre ile kullanımının sağlanmasıdır. Eğer bir diş dolgu ile kurtarılamıyorsa Konya kanal tedavisi yapılır. Bu yöntemle dişin çekimden önce uzunca bir süre kullanılması sağlanır.

Konya Diş Polikliniği hizmetlerinde kanal tedavisine gereken ağırlık verilir ve hastaların kendi dişlerini daha uzun süre kullanması sağlanır. Bu işlemler yapılırken estetik bir görüntü sağlanması için de özen gösterilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı